НуКаНаКа• 16 сентября 2016

Хто знає де у Львові є нормальний дитячий психіатр?

Я скоро зїду з розуму з дитиною В мене вже істерики, готова рвати волосся на голові. Не витримую з неї, дурні думки в голову лізуть. Не знаю що робити..опускаються руки....малій 2.9 це неуправляєма дитина. Вона не слуха взагалі, не чує. По міліон разів говориш вона не чує. робить на зло. Все робить на зло. Мечеться з місця на місце, в мене очі болять за нею просто наблюдати. Дуже аварійна. Багато говорить, дуже багато говорить, плаче постійно плаче і вередує. Все має бути як хоче вона. Балувана, так балувана. А де ця гранб і коли треба її не переступити було я не знаю....я скоро в дурку попаду з нею..мені б помити заспокійливих але годую молодшу дитину. їй 4 місяці. Ми з чоловіком дома віддалено працюємо. То вона за день нас так виганяє що ми холодні від неї. ПОМОЖІТЬ! Куда звертатися що робити....опустилися руки...
Дайте подуться• 16 сентября 2016
Ответ дляНуКаНаКа
Коли ходить ніби ні. Буває коли бігає Але коліна не побиті.
я имела ввиду часто (очень часто) спотікается

автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляДайте подуться
ну если очень сильно заметно , что спотікается, то можно сходить к невропатологу.
Ну вобще-то в 3 года уже и надо к невропатологу (по графику).
Ми коли в садок проходили медогляд, чоловік з дочкою був. То вона тільки запитала чи дитина розуміє що вони говорять))) От такий то огляд у нас був)
Дайте подуться• 16 сентября 2016
Ответ дляНуКаНаКа
ой, к неврологу (хотела написать.)
Ребенка в 3 года должен невролог посмотреть.Для Вашего спокойствия. Я уверена, что с ребенком все нормально. Но по графику надо. Найдите по отзівам.
Соседушка• 16 сентября 2016
Ответ дляНуКаНаКа
коли я прошу дитину не викидай речі з шафи а вона робить це інтенсивніше це по вашому нормально? і я повинна зразу іти і бачитися з нею?
конечно же нормально!!! именно,вам нужно с ней играть!!! это ребенок маленький,чем она,по-вашему,должна заниматься?! во-первых,если вы хоть немного будете уделять внимание ейц,но именно такое,как она хочет,хотя бы в куклы поиграть-то вам уже легче станет,такое поведение показывает,что она нуждается в вашем внимании,у вас странные представления о том,что ребенок должен постоянно слушаться вас и реагировать на ваши просьбы,дайте ей возможность быть отдельно от вас! постарайтесь меньше обращать внимание на ее негативные выбрыки,зайдите,навскидку,сайт 7я ру я оч люблю,часто там зависаю,там есть по возрасту статьи-и почитайте,еще позже,когда минутка найдется, напишу вам хорошие книги именно на вашу тематику,не закрывайте темку
Дайте подуться• 18 сентября 2016
девушка, я вот подумала
а попробуйте дочку научить в настольную игру мемори (память), может назіваться мемо, найди пару. Возраст позволяет, а в продавалках куча предложений. Классная игра. ))
автор НуКаНаКа • 18 сентября 2016
Ответ дляДайте подуться
девушка, я вот подумала
ок спасибо, найду!
Соседушка• 19 сентября 2016
http://www.moirebenok.ua/mother/kak-perestat-krich...