дівчатка,хелпп.маю надіслати 163дол на інший рахунок через пейпал. та нарахову.є якусь fee 6.66 дол. що це таке? чи можу я неплатити це? я розуію що це якась комісія,так? хто знає, підскажіть
ось скопіювала
$169,66 USD
Change Payment Method
Fee
$6,66 USD
You´ll Pay$169,66 USD
ось скопіювала
$169,66 USD
Change Payment Method
Fee
$6,66 USD
You´ll Pay$169,66 USD
Ответ дляКуратор дебошей
Автор, а кому вы сумму перечисляете? Если вы сняли с себя комиссию, то ее заплатит получатель. Он согласен на это?
Просто имейте в виду, что получателю зайдет меньше чем $169,66 USD
ну незнаю, проблеми отримувача) мені сказано було відправити 163