Меня прет))• 19 сентября 2016

Молитва Киприану и Иустине

Девочки подскажите, в каком молитослове можно найти молитву Киприану и Иустине.
Показушница• 19 сентября 2016
наслаждайтесь
https://www.molitvoslov.com/content/akaf-kipr-usti...
Потрындельница• 19 сентября 2016
http://www.k-istine.ru/orationem/orationem-208.htm
Ну как бы первая ссылка в поиске
автор Меня прет)) • 19 сентября 2016
Ответ дляПоказушница
наслаждайтесь
Спасибо, но с интернета не хочу брать, пишут, что они могут быть неправильными.
автор Меня прет)) • 19 сентября 2016
Ответ дляПотрындельница
Ну как бы первая ссылка в поиске
Осторожная• 19 сентября 2016
Я думаю Вы знаете какая это молитва и насколько она сильная. И читается только по благословению
автор Меня прет)) • 19 сентября 2016
Ответ дляОсторожная
Знаю, но хочу после службы дома тоже читать, иначе выхода не вижу
Осторожная• 19 сентября 2016
Ответ дляМеня прет))
На службе эту молитву не читают. Обратитесь к Батюшке он Вам подскажет как быть
автор Меня прет)) • 19 сентября 2016
Ответ дляОсторожная
Читают, в определенные дни и не во всех Храмах. У нас в городе только в 3 читают, людей очень много.
Потрындельница• 19 сентября 2016
Ответ дляМеня прет))
А в каких случаях читают? И почему молитва считается неоднозначной?
Му ма му ма му• 19 сентября 2016
Ответ дляПотрындельница
От чародейства в мае или начале июня есть день когда службу ведут а потом молебен читают им
Осторожная• 19 сентября 2016
Ответ дляПотрындельница
Молитву читают от воздействия злых духов и чар
Осторожная• 19 сентября 2016
Ответ дляМеня прет))
Если Вам интересно. В Киеве в Храме на территории октябрьской больницы вечером служба. Сходите туда. Очень помогает.
автор Меня прет)) • 19 сентября 2016
Ответ дляОсторожная
Спасибо, я не из Киева, но знаю, где у нас читают, но вырваться сложно. Хотя даже не сложно, а все время что то мешает. Вот собрались завтра ехать, заболел ребенок и муж сильно, и так почти все время. Поэтому и хотелось иметь еще эту молитву и дома, а то уже сил нет никаких.
ОхиИВздохи• 19 сентября 2016
Ответ дляМеня прет))
автор , читайте молитвы , к которым лежит душа и когда вы хотите. Это перед Богом, тут нет правил перед людьми в отчете когда и зачем. Это ваше право! Улучшений дел вам!
Пугачиха• 19 сентября 2016
В храмах продаются маленькие книжечки с акафистом Киприану и Иустине, там же есть и молитва им, в конце. Может быть в больших молитвословах
Просто Мария• 19 сентября 2016
90 -й Псалом читайте, від всіх чарів та бід. А ще можу порадити купити книжечку *Таємниця Щастя* та молитися кожного дня- 15 молитв. Ось обітниці Ісуса, для тих хто молиться по тій книжечці Таємниця Щастя:
ОБІТНИЦІ
Бригада давно хотіла знати, скільки ударів завдано Христові під час Його страстей. Одного дня Христос Господь з’явився Бригаді і сказав:

’Моє тіло дістало 5480 ударів.
Якщо Ти хочеш звеличити їх побожною практикою, відмовляй 15 разів ’Отче наш” і 15 разів ’Богородице Діво” разом з молитвами, яких я Тебе навчив протягом цілого року.
В той спосіб впродовж року Ти звеличиш кожну Мою Рану’.

Потім у формі обітниці додав, що хто відмовить ті молитви під час року, той:
1. Звільнить 15 душ своєї родини з Чистилища.
2. 15 праведних осіб з-поміж споріднених отримають Божу благодать.
3. 15 грішників з-поміж споріднених будуть навернені.
4. Особа, яка відмовить ці молитви, осягне відповідний спосіб досконалості.
5. Вже за 15 днів перед смертю буде переживати щирий жаль за всі поповнені гріхи, усвідомлюючи їх важкість.
6. За 15 днів перед смертю дам цій особі Моє Пресвяте Тіло, щоб через Нього вона була звільнена від вічного голоду. Також дам їй Мою дорогоцінну Кров для пиття, щоб у вічності вона не мала докучливої спраги.
7. Покладу перед нею мій переможний Хрест як допомогу і оборону проти замірів неприятеля.
8. Перед смертю прийду до цієї особи з Моєю найдорожчою Матір´ю.
9. Прийму з добротою її душу і запроваджу її до вічної радості.
10. Запроваджу її там і дам їй спробувати пречудного Божества, чого не дам тим, які не відмовляли тих або подібних молитов.
11. Треба знати, що якби хтось жив ЗО років у гріхах, а потім зі скрухою в серці відмовляв побожно ці молитви, або хоча б постановив їх відмовляти, Господь відпустить його гріхи.
12. Захоронить його перед згубними спокусами.
13. Збереже йому п´ять почуттів.
14. Захоронить його перед наглою і несподіваною смертю.
15. Звільнить його душу від вічних кар.
16. Та людина отримає все, про що тільки попросить Господа і Пресвяту Богородицю.
17. Якщо б хтось жив завжди згідно з Божою волею і повинен би передчасно вмерти, його життя буде продовжене.
18. Той, хто відмовить ці молитви, за кожним разом отримає дочасний відпуст.
19. Та людина отримає запевнення, що буде втішатися щастям ангельських хорів.
20. Кожний, хто навчив би інших тих молитов, ніколи не буде позбавлений радості і заслуги, але вони будуть вічно тривати.
21. Там, де відмовляються ці молитви, Бог є присутній.
Підтвердження
Наведені молитви, а з ними і обітниці, за винятком додаткових молитов, взяті з книжечки, видрукованої в Тулузі 1740 року, яку видав о.Андріян Парвіллірза, єзуїт, місіонер у Святій Землі, за дозволом, апробатор і з дорученням їх розповсюджувати.