Читаю теми про пілінги, та часто зустрічаю відгуки про молочну кислоту в якості пілінгів. У мене комбінований тип шкіри, підскажіть, де ви її купуєте, чи продається вона в аптеках, які % вибирати, з чого почати поетапно?
alla.amrouche• 21 сентября 2016
Мне косметолог советовала,сначала прошла курс в салоне.Сейчас заказываю с Aroma Zone.Результатом очень довольна.