Незнакомлюся• 24 сентября 2016
Діастема
Доброго вечора всім! Хочу прибрати щілину між передніми зубами(діастему). Цікавить питання естетичної реставрації(нарощення, не вініри). Хто робив собі, де, чи подобається? І яка ціна, якщо не так давно робили?Дякую за відповіді!)
Заикальница• 24 сентября 2016
смотря какая щель у Вас, если между зубами влазит сигарета,то естественно, какое наращивание? зубы будут ,как у лошади? а по существу,так сколько людей с диастемой,даже какая то изюминка в этом есть)) оно Вам надо??
Незнакомлюся
• 24 сентября 2016
Ответ дляЗаикальница
Ні, в мене не така велика,3-4 мм. Я ніякої ’ізюмінки’ не знаходжу в цьому, тільки комплекс. Тому й запитую- хто робив?