бифидобактерияЖоржик• 03 октября 2016
Термін звернення в страхову після дтп.
Дівчата, хто в курсі, підкажіть. Чоловік пошкодив авто іншоі людини, страхова відмовляється виплачувати страховку постраждалому, так як з моменту як те сталось минуло 5 днів. Хто знає, який там реально термін для звернення?
Я не в теме• 03 октября 2016
пізно, у чоловіка поліс в машині, на ньому всі номери... щоб дзвонили відразу. Треба реєструвати в МТБУ і страховій.. і всі ці номери на полісі. Через 5 днів - пізно
бифидобактерияЖоржик
• 03 октября 2016
Ответ дляЯ не в теме
Ясно, дякую ((