МастерЮля• 05 октября 2016

Гігієна рота в маленькоі дитини ?

Як почистити зубки півторарічній дитині ?
П.С. Дитина дуже капризна, не спокійна і знаю, що добровільно на почистку зубів не дасться.
УлыбАчка• 05 октября 2016
Уговоры, танцы, игрушки, планшет- все что ребёнок любит. Качественная чистка зубов- это действительно очень важно.
котопёс• 05 октября 2016
От pigeon купите набор три щетки силиконовые и пусть играется с ними, потом привыкнет, чешите ей зубки. Каждый день в форме игры) пора начинать))))
Угадайс• 05 октября 2016
У нас была щетка на палец одевалась силиконовая очень гуд!
автор МастерЮля • 05 октября 2016
Ответ дляУлыбАчка
Справа в тому, що він нічого не любить і грається з чимось не більше 20-30 секунд, точно знаю, що як тільки зроблю спробу залізти в рот, то буде істерика ((...
автор МастерЮля • 05 октября 2016
Ответ длякотопёс
Можливо це ідея
Вся такая растыкая• 05 октября 2016
А дитина бачить як Ви собі чистите зуби. Мої обоє так самі собі захотіли, і нак уважно і зацікавлено дивились. Спочатку до року як Вам написали силіконові (їх гризти добре), а потім вже справжні за віком. Зараз меншому 1,2 так він кожен раз як вдень миє руки просить щітку.
соева-сысоева• 05 октября 2016
Чистить себе при ребенке,пробовать это делать вместе,давайте щетку в руку и направляйте своей...
Моему 1.3 чистить зубы не любит,пробуем с года,сейчас уже нашла подход-минуту может выдержать-щетка у нас с обратной стороны от ворсинок прорезиненная и я ему сначала тру десна,где зубы собираются вылезть-ему нравится,а потом перехожу на зубы и так елозим,еще сам мне помогает щетку держать
автор МастерЮля • 05 октября 2016
Ответ дляВся такая растыкая
Так бачить, раніше йому було цікаво,і він просив іі, я спеціально купила мяку дитячу щітку, він іі гриз, а тепер вже не цікаво і став до неі байдужий.
Стекловыжималка• 05 октября 2016
якщо дитина сама гризе яблуко, до 2х років чистити не обов’язково.
В 2 роки починається насильне чищення зубів. Я не церемонилася, оголошувала, що зараз чистимо зуби і чистила, спочатку з криками, потім без криків:)