Неваляшкина• 13 октября 2016
Чому ходити у наші школи не ефективно і шкідливо. Цікава стаття.
ми своєю школою задоволені загалом. Всі дитячі мультики в кінотеатрах, виставки, цирки, лялькові театри, бібліотеки - всі заходи вони відвідують на групі продовженого дня. Мені мегарозгрузка, на вихідних можна дома побути, або на природу. Я завжди малу свою на вихідні вивозила в кіно/театри/виставки.....Мене це втомлювало. Наша школа корисна, але за статтю дякую.
Неваляшкина
• 13 октября 2016
Ответ дляtolyu
Гарна камера схову!
Моль Молливна• 13 октября 2016
1. Интересно, а сама Юрковская в школу тоже не ходила?
2. умные и образованные городские жители далеко не все имеют денег на таких же умных и образованных репетиторов
3. репетиторы - на 95% состоят из учителей тех же школ, бесполезных, по мнению Юрковской
4. странные ценности: состоявшиеся люди - это собственник бизнеса и топ-менеджеры. А первоклассный хирург - это не состоявшийся человек? шеф-повар? модный художник? модельер? хорошая швея?
статья однобокая до безобразия - не всем дано вырасти лидерами и достичь заоблачных высот, это удел единиц, остальные - это команда исполнителей, под руководством этого лидера
и этих исполнителей элементарно больше в процентном соотношении
но кого поведет за собой лидер, если все будут лидерами?
Моль Молливна• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
Гарна камера схову!
да, камера
а вы из тех мам, которые с момента рождения ребенка ставите крест на своей жизни и своих потребностях?
не все такие
Весотехник• 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
Спасибо!
Неваляшкина
• 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
Тобто в школу по вашому треба ходити, бо більшість всеодно виросте ’командою тупих виконавців’?! А я все ж таки впевнена, що кожна мама бажає дитині кращого)))Головний посил статті, як на мене - це те, що в школі дуже розтягується те, що можна набагато швидше і ефективніше вкласти у дитину на індивідуальному навчанні.
Неваляшкина
• 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
да, камера
не все такие
Ні, я не з таких мам))))
Кондуктор троллейбуса• 13 октября 2016
Автор, для людей які цікавляться всерйоз хоумскуллінгом, тут нічого такого нема)))
а по суті.. у мене дві подружки реально навчають дитину за принципами хоумскуллінгу повністю, бо живуть за кордоном і хочуть дати дітям в тому числі й українську освіту за стандартами. Вони навчають дітей самостійно вдома і прилітають до України періодично (раз на рік приблизно) здавати усі зрізи. Діти однієї навіть у цьому році повигравали перші місця в міській оплімпіаді! І обидві є вчительками за фахом. Вік дітей - молодша школа. І обидві ВИЮТЬ від того, настільки це складно! Можна здуріти, постійно виховуючи власних дітей, оопікуючись ними і+ще навчаючи їх реально по прогрмамах і предметах як належить. Одна (супер успішна мама, її досвід періодично піднімається нашими українськими провідними фахівцями, дітей приводять у приклад як зразок успішного хоумскуллінгу, вона написала книжку (комерційно успішну), де в тому числі й описує цей доствід.
Так ось, вона врешті перевела дітей у школе екстернів у Києві, а там, де вони живуть (Китай) віддала дітей до міжнародної школи.
Я це написала просто тому, що багато мама елементарно не усвідомолюють яка це складна й непідйомна більшості справа. Наші дівчатка себе лінуються розвивати, книжок не читають роками, затупіли й деградували часом настільки, що це жахає, однак чомусь люблять плескати у долоньки, коли мова йде про погані школи і домашню альтернативу)))
Я вам, як мама яка мріє про хоумскуллінг, але не тягне його з точки зору власних нервів, часу й організованості, можу сказати, що лайт варіант (насичення життя дитини підібраними нами педагогами й заняттями), це також не просто й доволі дорого! Навіть більше, ніж просто дорого!! Я вже не кажу про занурення повністю і шалені часозатрати (у нас є бабусі, на щастя, інакше ми б не витягнули такого занурення, бо всі заняття не передбачають телепортації і тд).
Я також вважвю, що школа це зло і нашій учительці озвучила це 1 вересня 1 класу (нині - четвертий клас), однак має бути коректна повна або часткова (як у нас) заміна. Дитина постійно має вчитися, багато читати. Я поставила сину умову, що якщо він прочитає 400 книжок на рік (байдуже яких, але з нашої домашньої бібліотеки), я повністю переведу його на індивідуальний план навчання:)))) Так от - поки не тяне))) Ходить до школи. Бо просто назвати її злом - це просто (даруйте за каламбур), а ось організувати життя дитини, щоб школа відпала як необхідність - це вкрай складно і під силу одиницям)))
У старших класах також плануємо дитину перевести повністю на екстернат і репетиторство, але калькуляція каже. що все не так і легко))))
Кондуктор троллейбуса• 13 октября 2016
Даруйте за помилки - я з планшета тицяю і зазвичай не дуже це зручно, коли текст більший за одне речення:))))))
Моль Молливна• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
почему исполнители обязательно должны быть ТУПЫМИ?
с тупыми исполнителями ни один гениальный топ ничего не добъется, поверьте
хороший исполнитель - это не менее состоявшийся человек, чем лидер, просто с другими личностными качествами
чего ЛУЧШЕГО вы желаете конкретно своему ребенку? откуда вы знаете сейчас, что будет лучше для него через 30 лет? учить ребенка делать выбор, нести ответственность и принимать самостоятельные решения можно и параллельно со школой
главный посыл статьи - в школе плохо
и нет - а где же хорошо
индивидуальное обучение? нет, ну для Юрковской может быть
но для подавляющего большинства - это экономически нецелесообразно, особенно в нашей стране
ибо помимо знаний и воспитания у ребенка должна быть одежда, еда и крыша над головой с оплаченными коммунальными услугами, а для этого мама с папой должны тратить время на работу, а не на его обучение, для того и придуманы концентрационные школы, где специально обученные люди дают детям необходимый набор знаний и навыков для дальнейшей жизни
надо реформировать учебный процесс? бесспорно, и у нас есть тонна примеров, которые можно брать за основу
но заявления в духе ’детей в школу водить не надо, она вредит’ - это огульный популизм, сопоставимый с отечественным ’давайте введем визовый режим со страной-агрессором’, в нем нет решения проблемы, есть банальная позиция страуса
главный посыл статьи - в школе плохо
и нет - а где же хорошо
Моему ребенку в следующем году в первый класс. Я в шоке от нынешних школ, ищу альтернативную. И они есть, к счастью.
Но у меня двоякое впечатление от статьи.
Просто, мой ребенок туда еще не ходит, и я не познала всех ’прелестей’ на себе, а сама ходила давно и это, скорее, ностальгия.
Но вот я да, в конце октября растраивалась, что будут каникулы, ждала 1 сентября, плакала крокодильими слезами, когда сломала ногу, и врачи мне сказали, что месяц буду сидеть дома в гипсе. Меня мама и врач успокаивали, мол, ничего, ты же юная, все заживет без проблем, и у них челюсти отвисли, когда я заявила, что реву не из-за ноги, а потому, что месяц в школу ходить не буду. Мне учеба давалась легко, я домашние задания делала только письменные и то иногда перед уроком уже. Могла прогулять с компашкой друзей уроки где-то в лесу, и это было таким приключением!)) При этом была отличницей. В школе всегда была в активе, во всем участвовала, выигрывала олимпиады. Самое главное - у меня там было полно друзей, я ходила туда с ними обсуждать что-то, в старших классах даже строить глазки мальчикам (чего уж не договаривать:), старалась красиво одеться и т.п.
А мой ребенок не такой, он интроверт, ему этот весь движняк не нужен, и поэтому сейчас я склонна поддержать автора статьи.
Кондуктор троллейбуса• 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
главный посыл статьи - в школе плохо
и нет - а где же хорошо
главный посыл статьи - в школе плохо
и нет - а где же хорошо
Так, я з вами згідна в цілому. Для більшості дітей та більшості батьків цілком достатньо середньої оствіти, яку дає школа.Звісно, багато що необхідно реформувати (починаючи із відбору й навчальних процесів самих майбутніх педагогів). Школи нині - дещо покалічені і незрозумілими фінансово-матеріальними стосунками із державою й батьками (це кладе великий відбиток на якість навчального процесу) й ідіотичними програмами, які щороку доповнюютья, скорочуються, розширюються, переписуються... Навіть ЗНО - це зло, бо такий підхід призводить до такого явища, як оте епічне ’хоч не з´їм, так понадкусюю’ із приказки, бо діти не розуміють предмет в цілому, не бачать його здалеку одним цілим, не здатні крутити ним, як кулькою, а вивчають ’шматочки’ - окремі дати, терміни, назви і тд... Які, без розуміння предмета дуже глибоко, нічого не дають, а лише збивають із пантелику...
Школу реформувати треба
Але школа теж треба, не зважаючи на ті негативні відбитки, які вона несе. А одиницям, може, 1 відсотку школа не треба - ну так вони й нині знаходять можливості цілком успішно організувати навчальний процес так, щоб він тривав без участі школи)))
Школу реформувати треба
Неваляшкина
• 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
главный посыл статьи - в школе плохо
и нет - а где же хорошо
главный посыл статьи - в школе плохо
и нет - а где же хорошо
Невже в статті вказано, що дітей в школу водити не треба. Ні. Там просто вказані причини чому туди водити шкідливо і неефективно) І все ви правильно говорите - батькам треба заробляти гроші, а для цього треба щоб діти не заважали. Ну автор про це ж і говорить. А по темі - як на мене ідея статті має право на життя. У мене в школі було пару учеників відмінників, які просто ходили в школу протирати штани. Їм було там не цікаво, вони сиділи і індивідуально щось собі писали-вирішували.
Остановщица• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
Так этого можно и в школе добиться, сократив обучение до 10 лет и выкинув весь ненужный хлам из программы, а он составляет около 40%. И получится в школе намного быстрее, а при наличии хорошего учителя и эффективнее тоже. Что на индивидуальном что в школе.
Неваляшкина
• 13 октября 2016
Ответ дляОстановщица
Так, погоджуюсь, що треба викинути весь хлам!
Кондуктор троллейбуса• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
А можна поцікавитися (просто цікаво) що є хламом з вашої точки зору?
Якщо вам не складно, то по програмах конкретніше...що саме звідтам хлам, а що ні...
А то бесіда набуває якогось софістичного характеру.
Моль Молливна• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
а это ’вредно и неэффективно’ не подразумевает ’не надо водить’?
любая идея имеет право на жизнь, когда-то за идею круглой земли на кострах сжигали, помню
но идея должна подкрепляться каким-то планом, а так вот взять и натыкать в недостатки носом можно любого
а ты расскажи, как от этих недостатков избавиться. Не как страус - забрать своего ребенка из этой системы, а как лидер - сделать систему полезной и эффективной
Неваляшкина
• 13 октября 2016
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я вважаю хламом об´єм алгебри і геометрії, наприклад. Краще б основи здоров´я вивчали.
Кондуктор троллейбуса• 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
++1000 і я про це також.
Більшість (з мого досвіду) людей, які говорять про такі речі - повні суцільні дилетанти, які самі у своєму житті не можуть ладу навести і мають досягнень та ідей на бульку з носа, однак лиш дай їм броньовичка - то відразу уже й на ньому виголошують свої голосні ідеї-лозунги))))))))
А починаєш конкретніше - упс!! Автор посту (даруйте вже автор), я упевнена, до толку сама не читала підручників по програмі і конкретно нічого не скаже... так - загальні фрази)))
Моль Молливна• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
ну это вы считаете
а вот мой муж (инженер-конструктор) так не считает, ему эти знания ооочень пригодились в жизни
это возвращает нас к тому, что вы не знаете, чем займется ваш ребенок через 15-20 лет, какая сфера человеческой деятельности его привлечет
а в школе он получает необходимый минимум из всех сфер, хоть гинекологом он захочет стать, хоть конструктором, хоть топ-менеджером
Неваляшкина
• 13 октября 2016
Ответ дляКондуктор троллейбуса
++1000 і я про це також.
Я не вчитель. Так. Але моя свекруха вчитель математики. Так от навіть вона говорить, що та кількість цифр дитині не потрібна. А про пусті ідеї -лозунги - то якраз от ви зараз і виголосили пустий лозунг. Я скинула сюди статтю, щоб поділитися інформацією. А якщо вона не подобається вам, то це ваші проблеми.
Кондуктор троллейбуса• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
а я вважаю навпаки, наприклад і поясню чому)) Я орієнтувала свого сина на точні науки (він має здібність до них) і перед тим, як віддавати його до школи, побрала у знайомих підручники за різними програмами, уважно проштудіювала їх і ми обрали Росток. Власне, там навчання побудоване більш зв´язано, систематично і логічно. А ось основи здоров´я, на нашу з чоловіком думку, це допоміжний предмет - більше для дітей із неблагополучних сімей, де батьки не займаються ними, не розмовляють. Де діти затюкані та не читають зовсім книжок. Те саме стосуєьться і навколишнього середовища із ідіотичними описами явищ природи й іншого (типу напиши діалог хлопчика із огірочком). Нормальна дитина у нормальній родині всі ці основи буде знати, просто спілкуючись із батьками. Але школа орієнтована на ВСІХ дітей, і таких, що з родин алкоголіків, наприклад, з таких,бе батьки елементарно не розмовляють із своїми дітьми, тому особисто я вважвю що зовсім викинути основи здоров´я, навколишнє середовище, я і Україна, валеологію і тд не можна, але скоротити варто. Утричі мінімум
Неваляшкина
• 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
ну это вы считаете
Для цього є класи із поглибленим вивченням цих наук. А навіщо усім поголівно дітям це вивчати?
Моль Молливна• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
а вы уверены, что сможете в 6-7 лет увидеть, к чему у ребенка склонность? и что ваш выбор совпадет с его выбором? а его выбор - с реалиями жизни (это я о массовом получении дипломов и работе НЕ по специальности)?
а вы уверены, что ВСЕ смогут увидеть?
Ответ дляНеваляшкина
ну якщо ваша свекруха так говорить, то це міняє справу....
Моль Молливна• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
и в классах с углубленным изучением этих наук программа намного более обширная, чем в общеобразовательных