Живчик-счастливчик• 13 октября 2016
Що там знову з Приват Банком?
У котрий раз вже ВСЕ? Чи на цей раз остаточно? Не працюють термінали .
Безпринципная• 13 октября 2016
думаю це черговий ажіотаж
бабка бабці сказала, що треба бігом знімати гроші, бо біда буде
АсобеннАя• 13 октября 2016
только что пополняла мужу мобильный через приват24, все нормально работает.
вчера деньги с банкомата снимала - без проблем.
Живчик-счастливчик
• 13 октября 2016
Банкомати працюють термінали ні. Жоден по місту не працює. Глюк в системі у них чи щось таки погірше?
забиякина• 13 октября 2016
ну вчера не работал один терминал . и что? пошла в другой- все работает. что за мода из мизинца высысывать ....
ЗаведУющая• 13 октября 2016
у нас один терминал не работал на прием денег, проехала к другому и нормально пополнила карту. Уже 6 платежей в приват24 провела, все норм
Живчик-счастливчик
• 13 октября 2016
Ответ дляОсторожная
Только что оплатила через приват 24 и получила платёж. Всё ок.
Мабуть то в нашому місті щось ’висить’, от люди вже і панікують, бо біля банкоматів черги ))))
Выступаю Я.• 13 октября 2016
Ответ дляЖивчик-счастливчик
а вы откуда?
Безпринципная• 13 октября 2016
теж чула що багато банкоматів не працює, але то не привід для паніки
не думаю що у всьому місті не працюють
приват24 нормально працює в мене
не думаю що у всьому місті не працюють
приват24 нормально працює в мене
ПриватБанк• 13 октября 2016
Шановний Автор!
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.
Направте, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася і контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли надати більш детальну консультацію і перевірити коректність роботи терміналів.
З повагою, ПриватБанк.