МинерАлочка• 26 октября 2016
Як застосовувати? Фото.
Порадили спрей Горлоспас дитині при болю в горлі. Чоловік купив ось такий, а як його дитині застосовувати не вказано, ще й тест якийсь був у коробці. Підкажіть, хто його використовував, дитині 7 років, як застосовувати?
Эт вернячОк• 26 октября 2016
Почитайте ще в інеті, а взагалі воно з насадкою для пшикання + то звичайна морська вода судячи з усього і якщо перебільшити дозу то шкоди точно не буде
Секс-Бомба• 26 октября 2016
А в чому труднощі виникли?
Повернули трубку щоб стирчала ’вперед’, сказали щоб дитина язик висунула, засунули в рот трубку сантиметри на три над самим язиком та і пшикнули цілячись в горло...
Секс-Бомба• 26 октября 2016
Почитала інструкцію: треба два рази пшикати, дозатор же скоріше всього автоматичний, якщо ні, то один ’пшик’, це сказати ’раз’
МинерАлочка
• 26 октября 2016
Ответ дляСекс-Бомба
А в чому труднощі виникли?
Просто в інструкції не написано чи можна дітям, і скільки разів пирскати.
Мама фифти цента• 26 октября 2016
Ответ дляМинерАлочка
Это соленая водичка. Вряд ли она поможет от боли в горле. Можно просто полоскать горло водой с солью и содой или йодом.
Колхозница• 26 октября 2016
Ответ дляМама фифти цента
Він з екстрактами трав, дуже добре знімає біль і лікує.
Колхозница• 26 октября 2016
Ответ дляМинерАлочка
у вас на фото для дорослих, а є такий для дітей
Секс-Бомба• 26 октября 2016
Ответ дляМинерАлочка
Та можна - там нема ’нічого такого’ - за винятком індивідуальної алергічної чутливості, звичайно.