Липка-прилипка• 27 октября 2016

Бухгалтерія!!!

Є маленьке ТОВ з НДС займається купи-продай габаритного товару. Один працівник він же і директор. За місяць з ТОВки було 4 прості продажі, кожна продажа з оборотом на 50 000 грн. ТОВка працює майже собі в ноль, без офісного приміщення звісно. Яка нормальна ціна за бухгалтерські послуги в такий місяць коли було 4 продажі, на Вашу думку?
І підскажіть надійні фірми бухгалтерських послуг з адекватними цінами. Дякую!!!!
Фима Собак• 27 октября 2016
500грн за такое платят, кто разбирается, что там несколько отгрузок в день и база с отчетами в Медке

Фима Собак• 27 октября 2016
в день-в месяц ошиблась
автор Липка-прилипка • 27 октября 2016
Ответ дляФима Собак
в день-в месяц ошиблась
В якій бухгалтерській фірмі такі ціни?
РозаФиалковна• 27 октября 2016
Ответ дляФима Собак
Не мало ли? Если были продажи, значит и закупки. И начисление зарплаты директору еще никто не отменял.
Фима Собак• 27 октября 2016
Ответ дляРозаФиалковна
ну платите тысячу, кто лох
автор Липка-прилипка • 27 октября 2016
Додаткові дані:

Ведення бухгалтерського обліку Обробка та реєстрація даних (4 операції)
Підготовка пакету звітності
Обслуговування клієнт-банку (14 операцій)
Розрахунок заробітної плати Розрахунок соціальних
нарахувань на фонд заробітної плати та ПДФО (1 працівник за жовтень 2016 року)
Дерево береза• 27 октября 2016
lekamam• 27 октября 2016
меньше 1000 я бы не взялась работать.
Есть НДС: приход товара, проверка ндс входящего, расход+ндс(регистрация), банк, зарплата, перечисление-контроль налогов, по итогу: ндс+есв - отчеты ежемесячно, квартал- баланс,1ДФ, год - прибыль, это все в проге, которая стоит где и обслуживается кем?