железный занавес• 29 октября 2016
Школьников будут учить семейным ценностям. Выдержки из пособия)
Ну чтобы вы были в курсе))
"Сьогодні у нас суспільство "мужніх жінок" і "жіночних чоловіків", – пишуть автори. І, як результат такого жахливого стану речей – зниження статусу інституту сім´ї, все більшого розвитку гомосексуальних відносин, збільшення захворюваності та злочинності".
Тому вчителі разом із батьками повинні виховувати в хлопчиках чоловічі якості, а у дівчаток – жіночі. Так, українському підлітку розкажуть, що "чоловік – творець, який завжди прагне до новизни". Чоловік, за версією укладачів посібника, повинен бути великодушним, цікавим і хоробрим.
Чоловік – добувач, креативник і захисник. Але не все так просто: "Розкриттю чоловічих талантів і якостей сприяє жінка, яка знаходиться поруч".
Про фемінність в методичці теж згадано, але про розумові здібності жінок у посібнику немає. Навпаки: "якщо для чоловіка важливо затвердити реальну, соціальну дійсність, то для жінки – створити зручну для себе реальність. Тому дуже важливо, щоб чоловік опікувався душевним, емоційним і фізичним станом жінки".
"Завдання жінки полягає в тому, щоб подобатися чоловікові, і саме тому вона повинна намагатися бути привабливою для нього", – сказано у виданні.
"Справжня жінка ніколи не сперечається, не доводить, не намагається керувати ситуацією, оскільки знає, що все в світі створено для неї, для реалізації її бажань і мрій. А швидкість реалізації її бажань залежить від якості простору, яке вона формує повагою і любов´ю до себе і чоловіка, який втілює її бажання і мрії".
"Якщо жінка нескінченно вірить в любов, вірить в свого чоловіка, підтримує його у всіх починаннях, то чоловік обов´язково "принесе додому мамонта ", в нашому випадку – гроші".
Автори посібника "Сімейні цінності" докладно підійшли до опису жіночих обов´язків. Так, у посібнику написано: жінка повинна відповідати за свої статки і наповнення загального простору любов´ю.
"Це і підбирати штори на вікна, і доглядати за чоловіком, і з любов´ю подавати чай, і готувати їжу, і продумувати сімейне дозвілля", – вчать школярів автори методички.
"Якщо жінка хоче, то може ще й працювати, але так, щоб робота була творчою і допомагала їй розкривати свої жіночі якості", – йдеться у посібнику.
железный занавес
• 29 октября 2016
Ответ дляРаспутница
Что? Еще один урок добавляют?
Не знаю, во что эти рекомендации продовжувати впровадження програми формування сімейних цінностей, сформованих на основі національно-культурної спадщини українського суспільства’ выльются
Однозначно• 29 октября 2016
Автор. Вы не в полном объеме изучили вопрос.
Как раз министерство ´ вычитывает´ программу и хотят снять гриф
Пьяная вишня• 29 октября 2016
Неужели?..
Это первое, чему должны учить детей!
Только нашей стране не нужны свободные люди, а тем более с правильным пониманием мужского и женского...((
Это первое, чему должны учить детей!
железный занавес
• 29 октября 2016
Ответ дляОднозначно
Проясните, пожадуйста. Что знает вычитывает что значит снять гриф?
Однозначно• 29 октября 2016
Ответ дляжелезный занавес
МОН може скасувати гриф курсу ’Сімейні цінності’
Скандальна навчальна програма курсу ’Сімейні цінності’ та матеріали до неї будуть перевірені на предмет науковості та недискримінації. Відповідне звернення, за повідомленням прес-служби МОН, дала міністр освіти Лілія Гриневич.
У Міністерстві освіти наголошують, що вважають своїм обов’язком дотримання принципів науковості та недискримінації.
«Оскільки у ЗМІ поширюється інформація, що, схвалена Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти у 2012 році, навчальна програма курсу “Сімейні цінності” та матеріали до неї не відповідають цим принципам, має бути здійснена перевірка. Це може стати підставою для скасування грифу МОН», - йдеться у повідомленні Міносвіти.
Також у відомстві додали, що лист МОН № 1/9-562 був підписаний з метою виконання постанови Верховної Ради ’Про Рекомендації парламентських слухань на тему: ’Сімейна політика України - цілі та завдання’.
Як відомо після оприлюднення листа МОН, згідно з яким школам було рекомендовано впроваджувати курс ’Сімейні цінності’, у ЗМІ з’явилась критика змісту посібника, який має використовуватись у навчальних закладах
железный занавес
• 29 октября 2016
Ответ дляОднозначно
Поняла, спасибо) Ну и слава Богу.
Однозначно• 29 октября 2016
І взагалі, курс може бути введений тільки за рахунок варіативноі частини навчальних планів, враховуючи потребу учасників навчально-виховного процесу. Тобто, даний курс не може бути обов´язковим для вивчення
Жена миллионера• 29 октября 2016
Прописные истины
В моей семье так и есть и все у нас хорошо) Интерпретировать одну и ту же фразу можно по-разному: кто-то скажет, что ’не сперечається, не доводить, не намагається керувати ситуацією’ - му-му без права голоса, а на самом деле мудрой женщине не нужно этого делать в открытую - она же ’шея’ - сумеет направить мужчину в нужное ей русло, он и сам не поймет, что делает именно так, как женщина решила)) Мудрость и хитрость) И да, мужчина должен быть лидером, руководителем, добытчиком, а то сто тем каждый день: муж безынициативный, тряпка, безответственный, не обеспечивает и т.д...
Детей действительно нужно учить взаимоотношениям, распределению ролей в семье. Правда, у нас любят из крайности в крайность(
И главное воспитание должно в семье происходить, собственным примером.
В моей семье так и есть и все у нас хорошо) Интерпретировать одну и ту же фразу можно по-разному: кто-то скажет, что ’не сперечається, не доводить, не намагається керувати ситуацією’ - му-му без права голоса, а на самом деле мудрой женщине не нужно этого делать в открытую - она же ’шея’ - сумеет направить мужчину в нужное ей русло, он и сам не поймет, что делает именно так, как женщина решила)) Мудрость и хитрость) И да, мужчина должен быть лидером, руководителем, добытчиком, а то сто тем каждый день: муж безынициативный, тряпка, безответственный, не обеспечивает и т.д... Детей действительно нужно учить взаимоотношениям, распределению ролей в семье. Правда, у нас любят из крайности в крайность(
Рассказница• 29 октября 2016
Ответ дляжелезный занавес
А кому никуда не тарахтит все, что на ’основі національно-культурної спадщини українського суспільства’, модно уроки пропускать.Мне так лучше прогул, чем такая спащина
фрау Гитта• 29 октября 2016
А пункт о том, что семья - это только папа и мама, все остальное - фуфел - это всех устроило? Кроме ’подбора штор’ женой ничего больше не смущает в ЭТОМ ’посибнике’ ??