Копуша• 31 октября 2016
Киевляне кто недавно делал загранпаспорт через овир?
Скажите кто недавно делал загранпаспорт самостоятельно через овир, сколько денег заплатили? Сколько платежей?
На сьогоднішній день при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон у звичайному режимі громадяни оплачують вартість адміністративної послуги (87 грн. 15 коп.) та вартість бланку (в залежності від типу паспорта, 304 грн. 32 коп. за бланк з електронним чіпом та 238 грн. 32 коп. без нього). Це при оформленні документа протягом 20 робочих днів. У випадку оформлення документа протягом 7 робочих днів, сума вартості адміністративної послуги подвоюється (і складає відповідно 174 грн. 30 коп.)
Булькаю• 31 октября 2016
Мне нужно было без чипа, а ошибочно с чипом работница озвучила сумму, запомнила потому что заморачивались с возвратами.
Копуша
• 31 октября 2016
а если я олатил в прошлом году, квитанции примут? стоимость смотрю не изменилась