Поросенка• 03 ноября 2016
Если болели, то нужно. Если просто по семейным обстоятельствам пропустили, то нет.
LavrikKsenia• 03 ноября 2016
если вызывали врача или скорую, то да. а если нигде не засветились с болезнью, то нет.
Здрасьтенька• 03 ноября 2016
Ответ дляСтетоскопуло
нет, если не болели
не болели чем? Или не имеет значения?
Стетоскопуло• 03 ноября 2016
Ответ дляНа морозе
У нас носят, сразу отменили но потом вернули,Черниговская обл
настаивайте на своем.
я неоднократно звонила в районо и больше в нашем садике никто не требует справок
МинерАлочка• 03 ноября 2016
Ответ дляju4op
у нас получается пропуск вчера и сегодня. скорее всего, и завтра
у нас та сама ситуація, якщо дитина вийде в понеділок, довідка потрібна?
МинерАлочка• 03 ноября 2016
в як рахуються ці 3 дні, 3 дні включно, чи 2 пропустив на 3 виходь? Вихідні сюди входять?
Горизонтальный самовар• 03 ноября 2016
Ответ дляju4op
конечно,у ребенка же был сильный кашель!
Горизонтальный самовар• 03 ноября 2016
Ответ дляju4op
это воспитатель так сказала. мы были у врача, она сказала, что все нормально. поэтому не люблю без анонима писать
что
воспитатель сказал что справка не нужна?
В Україні з 24 травня 2016р. діють нові Санітарні правила для дитсадків.
Розділ ХІІ п.2:
’Діти з ознаками інфекційного захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Після перенесеного інфекційного захворювання приймання дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. У довідці лікарем-педіатром або лікарем загальної практики - сімейним лікарем вказуються рекомендації щодо індивідуальних особливостей режиму дитини-реконвалесцента на перші 10-14 днів.
Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання.’
Розділ ХІІ п.2: