Нафаня Маня• 07 ноября 2016

джинси old navy на флісовій підкладці, порадьте

Хочу купити дитині джинси old navy на флісі, їй 3 роки і 6 місяців. По замірах виходить, що розмір 3Т буде трішки малий по-довжині (на 1-2 см), а розмір 4Т однозначно будуть довгі, якщо їх підкочувати знизу то чи буде дитині зручно ходити? Вони й так розширені до низу, а ще й з підкатом, чи не буде дитина як ведмідь перекочуватися в них? Дякую, надіюся я зрозуміло описала, що мене турбує)
Danilova Lena• 07 ноября 2016
я все время беру джинсы с небольшим запасиком - и на флисе тоже , подворачиваю и все нормально - девочке же почти 4 года , почему она будет как медведь - она уже взрослый ребеночек

сама себе прекрасная• 08 ноября 2016
Моя дочка сейчас носит такие джинсы Old Navy 3Т-ей 2,9. Без подворотов-длина идеальна. По ширине-можно было бы и поменьше. Девочка худенькая. А Lupilu утепленные джинсы носит вообще 86 см))) Old navy на маленьких маломерит именно в длине. Куртка у нас 3Т-совсем впритык, хотя широкая.