АгатаХристя• 11 ноября 2016

Аденоиды у ребенка.

Кто сталкивался?Какие симптомы ?Чем лечили? спасибо
Ната Лия• 11 ноября 2016
Ответ дляtygress
И у нас, тьфу, тьфу. У нас горло - гланды предлагают удалить
у меня перерос
когда аденоиды удаляли, думали и гланды подрезать, но потом врач решил не трогать и тттт, перерос
tygress• 11 ноября 2016
Ответ дляНата Лия
у меня перерос
А мы нет (( Заболели и сразу красное горло
tolyu• 11 ноября 2016
Ответ дляКопуша
чого ви не пролікуєте дитину методом хвильової терапії Колбуна?
це ви мені пишете постійно в лічку???
Копуша• 11 ноября 2016
Ответ дляtolyu
це ви мені пишете постійно в лічку???
звичайно. я вашій дитині хочу допомогти, а ви - вперто ігноруєте.
tolyu• 11 ноября 2016
Ответ дляКопуша
слухайте якщо ви так вже хочете почути мою відповідь. По вашій пораді, я звернулася у санаторій в Слав´янську, там практикують таку терапію і нам ніфіга не допомогло.Ніфіга! уявляєте? Я намагалася не писати тут стосовно цієї теми, але якщо ви хочет енам допомогти, то я вам кажу, нам цей метод не допомагає!
Копуша• 11 ноября 2016
Ответ дляtolyu
все дуже банально, - скоріш за все прилад не працюючий ... запитайте в них коли востаннє вони проходили повірку і метрологію?
за 26 років роботи не було жодного випадку, коли дана технологія недопомагала в лікуванні дітей.
Антонина матушка• 11 ноября 2016
Была вторая степень, удалили в 11 лет. Перестал дышать ртом,реже болел. Не жалею.
ЗаведУющая• 11 ноября 2016
У нас 2-3 степень, удалять боюсь из-за того, что могут инфекции ниже опускаться. ока лечим у лОРА периодически.