Сердючка• 13 ноября 2016

Що подарувати на 80-річчя чоловіку від колективу колишніх колег?

Практична частина колективу вважає, що гроші, романтично налаштовані колеги наполягають, що треба щось на згадку: срібний келих, булаву, картину.
Людина старшого покоління, з Західної України - навіть не знаю, справді важливий якийсь дорогий непотріб на згадку?
Буду вдячна за ідеї подарунків))
Результат:
вже голосів: 16
10 (62.5%) гроші
6 (37.5%) подарунок
Гербария• 13 ноября 2016
закажите торт и навестите коллегу, это будет приятно

АнтиТроль• 13 ноября 2016
А если и то, и другое? Не помпезное, но приятное для него?
Японский Городовой• 13 ноября 2016
Я вважаю що гроші краще! В такому віці картини, булава чи статуетки до лампочки. Там вже гроші на підтримку здоров’я більше треба.
автор Сердючка • 13 ноября 2016
Ответ дляЯпонский Городовой
Я теж так думаю) але вагаюся
автор Сердючка • 13 ноября 2016
Ответ дляГербария
це само собою, квіти, торт, вітання, посиденьки в колективі
Нифига_ни_ни• 13 ноября 2016
мы дарили шахматы в красивой резной коробке с гравировкой ’от коллектива......’, но он любитель-шахматист
автор Сердючка • 13 ноября 2016
Ответ дляАнтиТроль
Я власне не проти подарунка. Просто не хочу дарувати непотріб. А що з практичних речей буде приємним для пенсіонера поважного віку?

графиняВишенка• 13 ноября 2016
звичайно, що гроші. але, подарувати не банально, а цікаво. наприклад: купити невеличку булаву і скриньку (останню можна зробити). придумати обряд посвяти у гетьмани і, ’гетьману’ ’піднести’ скриню з грошима.
автор Сердючка • 14 ноября 2016
Ответ дляграфиняВишенка
дякую, що відгукнулися, але ... дитячий садок, даруйте))) ще муляжі конячок роздати поважним людям))) ще раз вибачте, не стрималася))
графиняВишенка• 15 ноября 2016
Ответ дляСердючка
))) та немає за що! я працюю з педагогами, спілкувалася з професорами. так от: вони веселитися. а ’бронзового коня’, як у фільмі ’Службовий роман’, дарувати, аби нагадував про колег і не міг собі місцу хаті знайти - це як раз те, що потрібно!))