Дюйм оф о4ка• 17 ноября 2016

Дівчата серце просто розривається.

Дівчата, вчора написала знайомому прощальну смс, а вона дійшла йому сьогодні о 6.30. То він сьогодні о 8 годині дзвонить, я не беру, в 11 знову, я взяла сказала, що зайнята, та наберу за 20 хв. Набираю, і чую, що це за приколи з смс в 6.30, я пояснюю, що я її відправила вчора в 22.20, а вона дійшла в 6.30, бо самій прийшов звіт. Його цікавила чому так рано, а не сам зміс. І закінченя розмови, все я зайнятий, пака, созвонимся. Мені так не добре стало.... Тепер, я відчуваю не зрозуміло, що. Яж з ним попрощалася, то яка різниця в скільки та смс прийшла, чи це привід для дзвінка, сама не знаю, що думати.
автор Дюйм оф о4ка • 17 ноября 2016
Ответ дляМама фифти цента
Я обязательно у Вас совет пропрошу, когда со знакомым прощаться буду
А че звонить после прощания?)
Я не звонила, он сам звонил

Секретница• 17 ноября 2016
Успокойтесь и не придумывайте себе проблем .
Печенюшка• 17 ноября 2016
Автор, что за детский сад? При чем здесь его созвонимся? Вы решили с ним распрощаться? Все. Точка. Трубку не берите. Но несли вы своей смс хотели побудить его к активным действиям, то у вас все равно ничего не вышло, как-то не заинтересован в вас человек.