кураГАЛЯ• 19 ноября 2016
Подарок девочке на Новый год 6лет.
Девочки что Вы будите дарить на Новый год своим деткам или что они хотят?моя сама не знает что хочет.куклу подарю Барби или монстер.может еще домик Барби купить?
Крошка Енот• 19 ноября 2016
Моїй 6, у Барбі не бачу сенсу, через півгодини закине й забуде. Будиночок не знаю, місце забиратиме, але в 6,5 - не пізно?
Поки що замовила сережки і книги вчитися малювати, вона ходить на малювання. Що ще не знаю? чергову ляльку не хочу, настольних ігор і наборів для творчості уже багато було...
Крошка Енот• 19 ноября 2016
Ответ длявентиляторная
Є така книжка, але в дитини радості від неї мало)
вентиляторная• 21 ноября 2016
Ответ дляКрошка Енот
Мабуть,не зовсiм така)
Крошка Енот• 22 ноября 2016
Ответ длявентиляторная
Мабуть,не зовсiм така)
звісно, що не зовсім ідентична, але за ідеєю така, як ви рекламуєте
Видання гарне, ніхто не сперечається, але подарунок більше потішити самолюбство батьків, а не порадувати дитину