ДелайКак_Я• сегодня в 08:04
Великий бізнес скаже своє слово, як думаєте?
Життя і здоров´я людей в нас досі майже не мають значення, на жаль. Це відголосок радянських часів. Але чи готові великі ігроки втрачати гроші, час і зусилля, що були вкладені в їхній бізнес? Вони несуть зараз мільонні збитки. Чи готові вони до ось цього "ми за ценой не постоїм", чи все ж можуть почати шукати шляхи впливу? Як думаєте?
Крию матом страшно• сегодня в 08:06
Матреха, зря стараешься.
Выдержит бизнес, и не такое переживали.
ДелайКак_Я
• сегодня в 08:06
Ответ дляПолюю на дрони
Бізнесу відстегнуть в мішках і він буде мовчати.
А мішки де візьмуть? В наших західних ’партнерів’?
Тримаю свічку• сегодня в 08:06
А він давно шукає, тільки російським підарам з Кремля пох.
Ну і ніхто в збиток не працює, запам´ятайте це.
Полюю на дрони• сегодня в 08:09
Ответ дляДелайКак_Я
Як завжди. Вони ж там співають, що грошей мало. Знову розводять Захід. Сподіваюсь їм покажуть фак. Досить вже.
ДелайКак_Я
• сегодня в 08:08
Ответ дляКрию матом страшно
Матреха, зря стараешься.
Выдержит бизнес, и не такое переживали.
Нагадайте, будь ласка, коли саме переживали ’нє такоє’?
Крию матом страшно• сегодня в 08:10
Ответ дляДелайКак_Я
Дефолт 2008 року. Багато бізнесів втрачено на окупованих з 2014 року територіях.
Ви явно далекі від бізнесу, тому і не в курсі.
ДелайКак_Я
• сегодня в 08:15
Ответ дляКрию матом страшно
Я про дуже масштабні бізнеси. Типу Нова пошта, Епіцентр, продуктові ритейлери. В згадані вами роки вони або ще не набрали обертів, або їхні втрати не були настільки масштабними.
А, ще паливний сектор забула - АЗС.
Крию матом страшно• сегодня в 08:17
Ответ дляДелайКак_Я
А, ще паливний сектор забула - АЗС.
А металокомбінати, шахти, НПЗ, енергогенеруючі підприємства - то не великий бізнес, по-Вашому? Ну-ну.
Епіцентри і інші супермаркети теж є у списках віджатих кацапами.
Припиніть розганяти кацапську тему.
Помидорина• сегодня в 08:17
Ответ дляКрию матом страшно
Матреха, зря стараешься.
Выдержит бизнес, и не такое переживали.
А какое уже переживал Украинский бизнес? Вот не такое?
Анонім Перший• сегодня в 08:19
Ответ дляДелайКак_Я
Какие нахер радянские часы??нынешний тоталитаризм и беззаконие на фоне безумного воровства ни в какие сравнения не стают !!
Анонім Перший• сегодня в 08:20
Ответ дляДелайКак_Я
А, ще паливний сектор забула - АЗС.
Переживаешь?и как вы де орали шо предлагаешь ?неудели идти на переговоры ??
Как ново и главное совсем не поздно
ДелайКак_Я
• сегодня в 08:22
Ответ дляКрию матом страшно
Припиніть розганяти кацапську тему.
Давайте трохи відокремимо приватизоване завдяки напівбандитським схемам радянське ’наслєдіє’ від бізнесів, які створювались майже з нуля і в які було вкладено масу зусиль.
Аннуитет• сегодня в 08:23
Ответ дляДелайКак_Я
не скажет увы , их предупредили уже
Я не Тролль• сегодня в 08:24
В коррупционном государстве у крупного бизнеса огромные возможности по решению СВОИХ вопросов и по защите СВОИХ интересов. А ваши проблемы крупный бизнес никогда не волновали
Крию матом страшно• сегодня в 08:23
Ответ дляДелайКак_Я
Припиніть маніпуляції. Всякі бізнеси постраждали.
Я розумію Ваше бажання розігнати кацапське ІПСО. Але не всі тут тупі ракушки.
ДелайКак_Я
• сегодня в 08:27
Ответ дляКрию матом страшно
Всякі бізнеси постраждали, але не всякі мають вплив на рішення у владних кулуарах. І припиніть вже стрілки на ІПСО переводити. Є достатньо людей, які давно вже не мислять лозунгами.
Крию матом страшно• сегодня в 08:45
Ответ дляДелайКак_Я
Ви, жіночко, абсолютно далекі від розуміння, ЯКІ САМЕ бізнесмени мають вплив на владу. Це точно не про Епіцентри і Новуси.
І припишіть пхати кругом кацапські кліше, аж нудить від цих штампованих фраз.
Задираю носа• сегодня в 08:47
Ответ дляПолюю на дрони
Из бизнеса вытрясут все что можно. Зеля же вчера сказал: дЭнЭг нет, нужны дЭнги!
РокерША• сегодня в 08:48
Ответ дляЗадираю носа
А бизнес из кого вытрясет?
РокерША• сегодня в 08:50
Автор,я уже грешным делом думаю,что чем хуже большому бизнесу,тем лучше нам.В плане,что быстрее это закончится.
Кумедна• сегодня в 08:57
Ответ дляТримаю свічку
А вы типа олигарх и в теме!
Не пишите ,если не в курсе, сколько бизнесмены потеряли на этих бомбёжках!.Диванный эксперД!
Залізний занавіс• сегодня в 09:02
Ответ дляРокерША
А бизнес из кого вытрясет?
Из народа, без лоха и жизнь плоха
Начиная с 22 года сильпо, это точно я знаю на 1000% торговали гуманитаркой, они были главными в этом, для народа единичные акции были, я лично брала овсянку, потом детское питание и ещё что-то не помню, потом прекратилось, слышала про атб, они миллиарды заработали, отмыли вместе с чиновниками.
ДелайКак_Я
• сегодня в 09:14
Ответ дляРокерША
Ну не факт. Якраз за рахунок звичайних людей це можуть компенсувати.
РокерША• сегодня в 09:16
Ответ дляДелайКак_Я
А где звичайни люди возьмут,если большой бизнес,на который они работали,остановится?Разве что трудодни введут
Розумашка• сегодня в 09:28
Ответ дляДелайКак_Я
Кожен великий бізнес, до того як стати великим (а, часто, і кілька разів і після) переживав періоди криз різного ступеня жопності. Просто ви про це не знаєте, бо не цікавилися.
Запевняю, ті, хто вижили і зараз, на п´ятий рік повномасштабки, залишаються великими - мають такі інструменти виживання, що, скоріше, ви поїдете закордон, а вони - виживуть.
Так, може скоротять масштаби, може переформатуються, але виживуть.
Малинка• сегодня в 09:31
Ответ дляКрию матом страшно
Матреха, зря стараешься.
Выдержит бизнес, и не такое переживали.
Да, перевесят цены на покупателей, вы заплатите больше