Кинг-Конгша• 22 ноября 2016
вы используете репейное масло для волос?довольны?смывается легко?
Для вьющихся волос подходит?
Пожалуйста,подскажите
Татьяна и Александр• 22 ноября 2016
Ответ дляМаріша Єл
Супер засіб для волосся,саме не використовую,додаю яєчний жовток,сметану,коньяк,відвари трав та інше.змивається без проблем.
я и мёд добавляла
Ромашка_Бегемотовна• 22 ноября 2016
І я раджу ним користуватись! Просто майте на увазі, якщо волосся потребує зволоження, воно спочатку «випиває» все до краплі і поступово насичується і перенасичується (в мене так), тому один раз на тиждень, а потім один раз на два тижні - особисто для мене ідеал.
Кинг-Конгша
• 23 ноября 2016
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Спасибо !А то я засомневалась.Подруга один раз пользовалась маслом этим,очень жаловалась что стали волосы как солома...вот оказывается почему..Ещё раз боагодарю!