дівчатка.допоможіть.колишній залишився в Криму.вже 6 років розлучена.3 роки аліментів немає.після розлучення малою не цікавився.хочу позбавити його батьківськіх прав.в органах опіки не можуть допогти.хтось з подібним стикався?як можливо це оформити?пи.си.мала називає татом іншу людину.свого біологічного батька не пам"ятає.за весь час розлучення він навіть жодного разу не привітав її з ДН.зв"язку з ним не маю.
марина1234• 27 ноября 2016
А что вам говорят в органах опіки?
Они должны сказать на каком основании не могут вам помочь.
Ответ дляrybka21
конкретизируйте, что значит ’в органах опеки не могут помочь’
звернулась.була відповідь’не знаємо щоо робити.таких випадків ще не було’і відбуфотболили в безкоштовну юридичну контору.там відповіли що такі птання вирішують тільки в Києві і всіх свідків по справі везти тількі туди(для мене це задорого)
Ответ дляВіра4ka
колишній в анексованому Криму.зв’зку з ним не маю.органи опіки повинні вийти з ним на зв’язок.а це ніяк.
ничего они такого не повинни.
речь, вероятно, идет о подаче иска. по общему правилу подсудности иски рассматриваются судом по месту жительства ответчика.
но в вашем случае действует такая норма:
9. Позови до відповідача, місце реєстрації проживання або перебування якого невідоме, пред´являються за місцезнаходженням майна відповідача чи за останнім відомим зареєстрованим його місцем проживання або перебування чи постійного його заняття (роботи).
10. Позови до відповідача, який не має в Україні місця проживання чи перебування, можуть пред´являтися за місцезнаходженням його майна або за останнім відомим зареєстрованим місцем його проживання чи перебування в Україні.
(ст.110 ГПК)
Olenarod88• 27 ноября 2016
Просто Вам нужно обратиться в суд с иском о лишения родительских прав (образцов очень много в интернете). Висновок органов опеки не обязателен, многие судьи и без него рассматривают дела и удовлетворяют иски. Главное в иске мотивировать и в суде доказать что отец не выполняет свои родительские обязанности: приведите в суд свидетелей (друзей, сожителя, родственников и т.д.), приложите к иску характеристики с места учёбы, кружков куда ходит ребёнок, в которых будет указано что отец в школу не ходит, успеваемостью ребёнка не интересуется и т.д., приложите к иску справку с Двс что не платит алименты.... Вообщем это совсем не трудно и реально на практике. Пару исков в интернете прочитайте и поймёте что и как писать. Удачи