Віра4ka• 27 ноября 2016

як позбавити батьківських прав?

дівчатка.допоможіть.колишній залишився в Криму.вже 6 років розлучена.3 роки аліментів немає.після розлучення малою не цікавився.хочу позбавити його батьківськіх прав.в органах опіки не можуть допогти.хтось з подібним стикався?як можливо це оформити?пи.си.мала називає татом іншу людину.свого біологічного батька не пам"ятає.за весь час розлучення він навіть жодного разу не привітав її з ДН.зв"язку з ним не маю.
rybka21• 27 ноября 2016
конкретизируйте, что значит ’в органах опеки не могут помочь’
Yulik2012• 27 ноября 2016
Через суд только
марина1234• 27 ноября 2016
А что вам говорят в органах опіки?
Они должны сказать на каком основании не могут вам помочь.
Ybida• 27 ноября 2016
Обратитесь к адвокату и проконсультируйтесь у него.
Ybida• 27 ноября 2016
http://advokat-dnipro.dp.ua/
вот сайт, там можно и онлайн вопрос задать
автор Віра4ka • 27 ноября 2016
Ответ дляrybka21
звернулась.була відповідь’не знаємо щоо робити.таких випадків ще не було’і відбуфотболили в безкоштовну юридичну контору.там відповіли що такі птання вирішують тільки в Києві і всіх свідків по справі везти тількі туди(для мене це задорого)
автор Віра4ka • 27 ноября 2016
Ответ длямарина1234
А что вам говорят в органах опіки?
колишній в анексованому Криму.зв’зку з ним не маю.органи опіки повинні вийти з ним на зв’язок.а це ніяк.
автор Віра4ka • 27 ноября 2016
Ответ дляYulik2012
Через суд только
я знаю.але спочатку органи опіки мають дати висновки.а вони мені відмовили зіславшись на те що зв’язку немає з колишнім, бо він в анексованому Криму.
автор Віра4ka • 27 ноября 2016
Ответ дляYbida
http://advokat-dnipro.dp.ua/
на адвоката поки збираю кошти.хотілось би взнати в дівчаток-може хтось вже так робив.
rybka21• 27 ноября 2016
Ответ дляВіра4ka
ничего они такого не повинни.
речь, вероятно, идет о подаче иска. по общему правилу подсудности иски рассматриваются судом по месту жительства ответчика.
но в вашем случае действует такая норма:
9. Позови до відповідача, місце реєстрації проживання або перебування якого невідоме, пред´являються за місцезнаходженням майна відповідача чи за останнім відомим зареєстрованим його місцем проживання або перебування чи постійного його заняття (роботи).

10. Позови до відповідача, який не має в Україні місця проживання чи перебування, можуть пред´являтися за місцезнаходженням його майна або за останнім відомим зареєстрованим місцем його проживання чи перебування в Україні.
(ст.110 ГПК)
Olenarod88• 27 ноября 2016
Просто Вам нужно обратиться в суд с иском о лишения родительских прав (образцов очень много в интернете). Висновок органов опеки не обязателен, многие судьи и без него рассматривают дела и удовлетворяют иски. Главное в иске мотивировать и в суде доказать что отец не выполняет свои родительские обязанности: приведите в суд свидетелей (друзей, сожителя, родственников и т.д.), приложите к иску характеристики с места учёбы, кружков куда ходит ребёнок, в которых будет указано что отец в школу не ходит, успеваемостью ребёнка не интересуется и т.д., приложите к иску справку с Двс что не платит алименты.... Вообщем это совсем не трудно и реально на практике. Пару исков в интернете прочитайте и поймёте что и как писать. Удачи