Собираемся перетянуть поводку в двухкомнатной квартире, скорее всего постепенно/покомнатно. Кто сориентирует сколько это сейчас выходит?Электрика вызвала на оценку, придет в среду, хочу немного понимать к чему готовиться(
По матеріалу/кабелю фігня вийде, на кімнату 50м/п має хвати, середня ціна 4грн. м/п
Ну якщо ви наймети ’модного’ електрика який кожну точку буде тягнути окрему і в гофрі + автомат, тоді ви в копійку влетите
А так то основна сума це робота, ціна точки (ціна за самі розетки і включателі то окрема мова, і тут питання у вашій крутості... і баблистості)
Ответ дляura1981
Блин, а как же понять ’модный’ он или обычный(
Хотя мне один уже считал когда-то тис. 6 за комнату загадал(
Ответ дляТМ MiaNaGreen
Майстри беруть за точку!!!
Яку ціну за точку він вам озвучив? Матеріал то окрема мова
І середня ціна кабеля 10грн а не 4
Мобні майтри цк ті яку кожну точку кидають на автомат + в гофру кабель, а не просто в стіну його вмуровують і в коробках змотують, і вже цілу кімнату на автомат виводять
І середня ціна кабеля 10грн а не 4
Ответ дляura1981
Майстри беруть за точку!!!
І середня ціна кабеля 10грн а не 4
У нас был очень печальный счетчик, год назад заменили...на автоматы выведены отдельно розетки, кухня, ст.машина, бойлер и комната
Ответ дляТМ MiaNaGreen
Пока мы о цене не говорили, вызвала посмотреть/оценить
Про ціну ви не говорили але ціну вам назвали
Ось прайс якоїсь першої попавшої київської контори
Прочитайте для загального розвитку/ознайомлення, щоб бути озброєною
В Харкові ціни малиб бути менші, я так думаю, хоча і там вроді не дорого
Ответ дляura1981
Нафіг така геморойна схема..., та робіть цілу кімнату, цілу кухню, цілу ванну іт.д. на окремий автомат
так электрик сделал, сказал так удобно
Ответ дляura1981
Это цену называл, тот, который счетчик устанавливал...этот раз вызвала другого
Ответ дляura1981
Як він зробив якщо ви тільки будите робити :) як зробите так і буде
Для електрика зручніше розділяти по кімнатах/приміщеннях... але то таке гроші то хазяйські
менялся только счетчик и ставились автоматы
на бойлер и машинку кинул отдельно поверхностно розетки, временные, как он говорил
Ответ дляLongWay
Удалено администрацией...
А Вы с Харькова?