ЯсноВидящая• 06 декабря 2016

Підкажіть, де шукати роботу в інтернеті укр. філологу в декретній відпустці

Уже другий рік у декретній відпустці. Набридло розуміти, що всі кошти, які ти заробила, це 860 гривень... На чоловіка не скаржуся - забезпечує, просто я звикла мати власні кошти на потреби, бо до відпустки працювала 7 років. Вирішила спробувати попрацювати в інтернеті. Підкажіть, де шукати і на що звернути увагу. Буду вдячна за допомогу!
Алгонавт• 06 декабря 2016
дипломы и курсовые

Тарабарщина• 06 декабря 2016
Можете попробовать Яндекс Толока, высполнять разные задания по анализу и оценке контента.
thinker79• 06 декабря 2016
Помогите ответить на вопрос ))) я уже сломала мозг... три часа - у всех разные ответы

Закресли зайве слово у рядку, поясни вибір.
Диня, гарбуз, залізо, сітка, сітка, піт, потічок, сич, дорога.

Тема - вимова і правопис слів із дзвінкими та глухими приголосними звуками.
автор ЯсноВидящая • 06 декабря 2016
Точно правильно завдання переписали? У Вас двічі сітка!
автор ЯсноВидящая • 06 декабря 2016
Ответ дляТарабарщина
Дякую, подивлюся!
автор ЯсноВидящая • 06 декабря 2016
Ответ дляАлгонавт
дипломы и курсовые
З цим мала справу довгий час - хочеться відпочити ))))
Але дякую, що відгукнулися!)))
автор ЯсноВидящая • 06 декабря 2016
Ответ дляthinker79

Уже всі варіанти розглянула. Щось тут неправильно!
nataligera• 07 декабря 2016
Пишите в личку! Предложу работу.