Альфред Шнитке• 1 час назад
Jobcenter i Kindergeld
Дівчата, можливо хтось зіштовхувався, поділіться, будь ласка досвідом і порадами.
Я з дітьми приїхала в Німеччину у 2025. Подала заявку на допомогу в JC i у FK на Kindergeld. Із запізненням на 3 місяці за попередній період прийшли дитячі гроші. Весь той час джоб платив повну суму, я їх сповістила що дитячі прийшли і вони потім пів року з мене утримували те, що вони переплатили - тут все ок. Але нещодавно прийшов лист від Каси, що Джоб і з них забрав ці гроші, тому вони скасували за той період право на кіндергельд і вимагають повернення. Писала я і в джоб і в касу просила зробити звірку, надсилала документи… до лампочки. Обидві служби написали типу у нас все по закону. Як результат - я винна за 3 місяці за 3 дітей касі 2295€. Які я фактично вже повернула джобу.
Якщо у когось є аналогічний досвід чи ви чули щось схоже… поділіться, будь ласка, як вирішили проблему?
Тішуся неперетішуся• 1 час назад
А в Німеччині нема в кого запитати? Якісь спільноти в соцмережах і т ін.?
Борисфенка• 1 час назад
Знайдіть місцевого перекладача,який живе там років 30. Джоб-центр не може забрати ніякі гроші з Кранкенкаси, хай сідають і розбираються. Скарги напишіть і на тих, і на других.
Альфред Шнитке
• 1 час назад
Ответ дляЯ такая наивная
Ищите адвоката, обращайтесь через него
Дякую, шукаю, але поки всі проби не вдалі. Того хто готовий зараз включитись в процес не знаходжу( а є місяць на оскарження рішення через суд. Типу джоб і каса винесли остаточні рішення вже 😵💫
Зараз дуже важливо визначитись на кого подавати в суд… на касу за скасоване рішення, чи на джоб, який задвоїв повернення коштів і морозиться. Якщо не знайду адвоката - подам на джоб, але так страшно помилитись(
Альфред Шнитке
• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Дякую, з фамілієнкасою. Вже просила допомогу, дзвонили їм. І джоб і фамілієн морозяться. Джоб - ми побачили дохід і забрали. Фамілієн - у нас джоб запросив ми їм віддали 😢
Борисфенка• 58 минут назад
Ответ дляАльфред Шнитке
Без толку їм дзвонити. Берете листа з Фамілієнкасси і йдете в Джоб-центр. Пхаєте листа у факс, щоб у вас був чек про відправлення цього листа їм. Вимагаєте фінансового бератора і їпете йому мізки. Все це робите разом з своїм перекладачем, довго і наполегливо. Письмову апеляцію їм пишете, вимагаєте, щоб повернули кошти Фамілієнкассі, якщо вони з дурної голови таке вколотили, хоча я в цьому сумніваюся, Фамілієнкасса платить напряму батькам.
Не соромтеся, будьте наполегливою, і ніякий суд вам не треба, це адміністративні розборки.
Альфред Шнитке
• 51 минуту назад
Ответ дляБорисфенка
Дякую. Візьму термін і спробую ще. У мене вже руки опускаються.
Я була на терміні у бератора, але без перекладача. Вона (бератор) така типу мені шкода, мені шкода, але ми тут ні до чого, розбирайтесь з фамілієнкасе. Тоді ще відповідь від каси не надійшла.
Я після цієї зустрічі написала листи що є подвійне утримання, додала виписки від джобу і з карти де все це видно. Зробила їм ще табличку для наглядності і в обидві служби написала, що прошу провести взаєморозрахунки. І от вчора одночасно від обох служб прийшли листи щоб я йшла в дупу і у них все по закону 😒
Борисфенка• 49 минут назад
Ответ дляАльфред Шнитке
Не треба вам ніякий термін, йдете зранку в Джоб-центр і вимагаєте фінансового бератора. Пхаете їм межі очі обидва листа. З перекладачем - обов´язково!!! Пишете заперечення - обов´язково!!!
В якій ви землі? На місцевих форумах перекладачі є?
Я такая наивная• 46 минут назад
Ответ дляАльфред Шнитке
О боже, вы никого не искали))))
Подавать в суд
Решить на кого
Подавать в суд
Решить на кого
Альфред Шнитке
• 40 минут назад
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Покажіть ваші розрахунки.
2 дорослих + 3 дітей, з листопада ще + 1 дитина. Спір про гроші за червень - серпень 2025 за 3 дітей
Альфред Шнитке
• 38 минут назад
Ответ дляБорисфенка
NRW. Думаю когось знайду з перекладачів
Альфред Шнитке
• 37 минут назад
Ответ дляЯ такая наивная
О боже, вы никого не искали))))
Подавать в суд
Решить на кого
Подавать в суд
Решить на кого
Я вас чекала 🤦♀️
Борисфенка• 36 минут назад
Ответ дляАльфред Шнитке
NRW. Думаю когось знайду з перекладачів
Старого, бувалого мешканця, який років 20-30 прожив в Німеччині. Ніяких свіжоприїхавших перекладачів, вони ще не зубаті.
Альфред Шнитке
• 33 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Ох… дякую, щиро. Завтра буду пробувати когось знайти. Моя соціалізація на мінімалках: кілька родин і сусідів
Борисфенка• 31 минуту назад
Ответ дляАльфред Шнитке
Дайте об´яву в якийсь місцевий Телеграм-чат. Ціна питання 20 євро за годину.
Я ваша сусідка через Ельбу, живу біля Гамбурга.
Такі самі розборки зараз маю, тільки за комуналку. Важко з ними.
Альфред Шнитке
• 30 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Читала вашу тему, ви знайшли спосіб як вирулити? Ваша ситуація теж трешакова і дуже неприємна(
Борисфенка• 28 минут назад
Ответ дляАльфред Шнитке
Місяць чекатиму з моря погоди, колись повернуть. По закону у фермітера 30 днів є, тобто не раніше вересня. А оскільки всі зараз у відпустках, то не здивуюся, якщо і у жовтні.
Альфред Шнитке
• 26 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Жесть
Дякую вам за поради, добраніч
Борисфенка• 24 минуты назад
Ответ дляАльфред Шнитке
Жесть
Дякую вам за поради, добраніч
Будь ласка, добраніч. Якщо треба ще, стукайте в приват.