Кнопкотык• 08 декабря 2016
Піца за 10 хв.
Звісно, не така смачна ,як в хорошій піцерії,але мої домашні теж тішаться.
Готую іноді навіть перед школою, на сніданок.
Замість паляниці- лаваш.
Здогадалась до цього сама,потім виявилось, що ліниві та хитрі люди давно так викручуються).
А далі все,як завжди,як хто любить.
Соус теж не готую,змащую кетчупом з майонезом.
Швидко, чиста кухня і щасливі дітиська.
Поки печеться готую "недококтейль" ).
Збиваю блендером банан, молоко, цукор та ваніль.
Замість паляниці- лаваш.
А далі все,як завжди,як хто любить.
Швидко, чиста кухня і щасливі дітиська.
Поки печеться готую "недококтейль" ).
Кнопкотык
• 09 декабря 2016
Ответ дляСмайлик
Так на фото корзина для пиццы, а не тонкий лаваш
Пиобачте?яка корзина?
На фото італійські паляниці справді товстіші,3 шт на 340 грам, польських такою ж вагою 6 штук в упаковці,але вони нам більше подобаються і по товщині приблизно як вітчизняні.
Смайлик• 09 декабря 2016
Ответ дляКнопкотык
Пиобачте?яка корзина?
Не корзина, а коржи
Отмотала своё• 09 декабря 2016
Ответ дляПапобус
а как делаете пицу детяи?
готую соус томатний, вершковий, майонез і кетчуп до піци взагалі ніяк не відносяться
Папобус• 09 декабря 2016
Ответ дляОтмотала своё
так дайте. вкусный рецепт пицы детям. Автор конкретно предложила вариант. остальные - поток слов
Отмотала своё• 09 декабря 2016
Ответ дляПапобус
піца дітям нічим не відрізняється від дорослої піци, для економії часу я просто заморожую готове тісто, потім тільки покласти начинку і кілька хвилин запекти