Играюся• 24 июля 2013

Як допомогти малюткі з неповноцінної сімї?

Почну з початку.Приблизно тиждень тому сиділа з подружками в кафе (палатки біля кафе,на вулиці) і наблюдала картину як за сусіднім столиком від нас сидів мужик років 40 і дівчина років 23-25....як я зрозуміла вони колишні коханці,а біля них в калясочці 1,5 години плакав малютка місяців 8-9.Серце кров*ю обливалося коли дивилася на пу п*яню щу тварину......витина голодна,холодна,засмаркана,боса......це жах,я так сплакалася.Потім якось з горем пополам вона почала витягати того хлопчика з каляски,тримала на руках його чуть не за одну ногу,хлопчик впав в неї з рук голівкою об асвальт,я вже тоді не аитримала побігла його підняла поклала в каляску і вкрила його,до алкоголічки мамаши питаю чи є в малого якісь баба дідо хто б міг прийти і забрати ту дитинку,но вона на стільки нарубана була шо навіть не реагувала.Після чого я викликала таксі їм і деректриса цього закладу з ними поїхала додому,спочатку алкоголічку поклала спати   а потім дитину,цей малюк їй 20 раз чіплявся в руки не хотів відпускати...Чоловік в неї доречі теж п*яниця.А на наступний ранок офіціантки того ж закладу її знов бачили з дитиною в компанії трьох таки х же алкашів і теж таку ж п*янючу.
От порадьте як можна допомогти тій дитині?Чи можна її позбавити прав на дитину?
13чудоСВЕТА• 24 июля 2013
Потрібно взнати іі адресу і повідомити в службу у справах неповнол
Вони підкажуть що робити

Нетутешня• 24 июля 2013
Ответ для13чудоСВЕТА
Вони підкажуть що робити
согласна
Ждушечка• 24 июля 2013
в интернатах не мед, но думаю, что здоровую малышку такого возраста удочерят быстро. нужно рискнуть и сообщить в службу. Это мое мнение. потому, что в семье вряд ли что то наладится(
Ждушечка• 24 июля 2013
или мальчика)
автор Играюся • 24 июля 2013
Ответ для13чудоСВЕТА
Вони підкажуть що робити
я знаю адресу будинку а квартиру не знаю.СКажіть а якщо зробити анонімний дзвінок в міліцію то це чимось поможе?
автор Играюся • 24 июля 2013
Ответ дляЖдушечка
или мальчика)
Хлопчик)
Ждушечка• 24 июля 2013
Ответ дляИграюся
так как она его уронила-это вопрос милиции. но занимается этим служба по делам детей. Киев? какой район у них?
Неместная Я• 24 июля 2013
Боже! кошмар!
я бы себе его забрала там же. а потом думала что делать
автор Играюся • 24 июля 2013
Ответ дляНеместная Я
Боже! кошмар!
Кашма то не то слово!А забрати його там на місці ніхто собі не може так як то підсудне діло,це буде рахуватися шо його вкрали і доказуй потім шо ти не жираф

автор Играюся • 24 июля 2013
Ответ дляЖдушечка
ні це не київ,це львівська обл
Ждушечка• 24 июля 2013
вот Львовская служба Служба по делам детей
Львов 79008, Винниченка В. ул., 8
Тел: +380 (32) 235 4456

можно у них узнать, кому сообщить по месту.
автор Играюся • 24 июля 2013
Ответ дляЖдушечка
Львов 79008, Винниченка В. ул., 8
Тел: +380 (32) 235 4456

Дякую)
Ждушечка• 24 июля 2013
но, вряд ли сразу кто то заберет ребенка. ее будут воспитывать, мурыжить, наблюдать и т.д.