люблю_тортики• Изменено сегодня в 11:27

До чого оцей пошук винних і справедливості?

Навіяно топовою темою, з прокльонами фьодорову, зе, борисфенці, соросу і всім підряд. От якщо ви вже все зрозуміли про цю війну, про цю владу, про ці ідеї і лозунги (та в принципі про будь які), чого ви не рятуєте себе самі? Кожен сам за себе. Справедливість, права людини і громадянина, закон, батьківщина - абстрактні поняття. Сенс сидіти і страждати? Битися не варіант, значить треба втікати чи адаптуватися.
Мені здається оці всі прокльони і стєнанія виходять від людей які в ще пару років тому мені, яка виїхала в березні 22 писали що я шлунок на ніжках, що я втекла і кинула батьківщину, і всьо такоє. А тепер коли припікає власну жопу, так змінився об´єкт гнівної риторики
Смурфетта• 1 час назад
Авторша, похваліться чого ви досягли на шарових харчах

Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляСижу_и_плачу
Ви думаєте, автор їх тримає з 22 року?
Я думаю, що автор бздить, як вітер дує
Сижу_и_плачу• 1 час назад
Ответ дляСмурфетта
Я думаю, що автор бздить, як вітер дує
Та не факт, мені щодня зед*іли пишуть що я матрьошка і хуйлолюбка, якщо думка протилежна провладній, але ж не скріню таке л*йно, навіщо мені це в телефоні? Враховуючи те, що творилося тут в 22 році, цілком може бути
КоролеВешна• 1 час назад
Ви нічим не краща тих, хто відписався в попередній темі, просто вам необхідно ще відпрацювати це замовлення. Куратори платять, боти працюють.
Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляСижу_и_плачу
А ви яких будете?
КоролеВешна• 1 час назад
Ответ длялюблю_тортики
Та скоро може й жінки не зможуть, вже он резерв + треба показувати в ЄС. При цьому за кордоном сотні тисяч чоловіків призовного віку. Оно біля мене навчання недавно були, так з бази військової 80 мужиків втекло. Спасіння потопаючих справа рук самих потопаючих
Уточню, що навчання були на військовій базі в одній з країн єс
Бот піздабол.
Куколка-мяуколка• 57 минут назад
Ответ дляБорисфенка
А варіанти які - окупація?
Нема у вас відповіді.
Тому ви змішайте акценти - кровожадна Борисфенка хоче війни, а білі і пухнасті москалі хочуть міра ва всем міре і пів-України бонусом.
Так?
Удалено администрацией...
автор люблю_тортики • 58 минут назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Госпади, когда уже Борисфенку навсегда здесь забанят? Ну в какую бы тему не зайти, если она там - начинается мракобесие и льются потоки говн. Никогда не встречала таких убогих душных нищенок с псевдоморальными ориентирами и падких к халяве любой ценой, таких черноротых и стремящихся заполнить собой все дыры и пространство.
Тут в 22м году была некая Татьяна кажется, которая приютила наших беженцев в Италии если не ошибаюсь, а потом очень долго поливала их помоями. Вот прямо два сапога пара.
Ага, цікаво чи сидить тут зараз. Той аккаунт видалено
автор люблю_тортики • 57 минут назад
Ответ дляСмурфетта
Та ви ж вже все за мене написали. Ви канешна же праві. Не збираюся вас розчаровувати і засмучувати

Борисфенка• 56 минут назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Удалено администрацией...
автор люблю_тортики • 51 минуту назад
Ответ дляКоролеВешна
Бот піздабол.
У що саме вам не віриться? Це офіційне пояснення Єврокомісії, що новий закон застосовується для всіх, незалежно від статі. Консульства України рекомендують всім, незалежно від статі отримати штамп про виїзд і встановити резерв+
Папобус• 50 минут назад
Ответ дляПатриоточка
Вот вы и переобулись и открестились от майдана.Раньше вы были более откровенны.
я всегда одинаково откровенна. Я не была на Майдане. Мне и при Яныке было нормально.
Я писала тогда еще, что одна из моих клиенток осуждала мою пассивность)
В итоге я уехала при Порошенко, а не верещала пять лет тут, на сайте, какое он ...
Поэтому автору 100% поддержки и 0% осуждения. Сначала убедиться надо, что ты сделал сам (!!!) все возможное, чтобы улучшить свое положение.
Куколка-мяуколка• 50 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
автор люблю_тортики • 48 минут назад
Ответ дляКоролеВешна
Бот піздабол.
https://www.dw.com/uk/zmi-sotni-ukrainskih-vijskov...
В ось про наших дезертирів у Німеччині
Я не Тролль• 33 минуты назад
Ответ дляТракторні війська
Ви хочте сказать, якби 24 лютого всі сиділи по хатам, то війна була б?
Хіба що, так, але 24.02.22 і наступні дні купа людей побігли в тцк, поверталися з-за кордону заради цього, волонтери розгорнулися, копали, мішки тягали.
Словесна підтримка чи не підтримка нічого не значило тоді, як і зараз.
Сижу_и_плачу• 11 минут назад
Ответ дляСмурфетта
А ви яких будете?
А ви? для мене путін хуйло, а для вас?
Сижу_и_плачу• 10 минут назад
Ответ длялюблю_тортики
До речі, так, зараз при виїзді з України в сторону Польщі не ставлять штамп, важливо вимагати його