Смешнюча• 26 декабря 2016
Краснуха, вітрянка і кір це різні хвороби?
і якщо у мене була колись у дитинстві краснуха зараз я можу захворіти вітрянкою? дуже боюсь, я зараз вагітна, а у нас всі хворіють вітрянкою. як не захворіти? я розумію, що питання смішне комусь, але я ніколи нічим не хворіла.
Катастрофа• 26 декабря 2016
краснуха и ветрянка разные, одно другом не мешает заболеть, к сожалению. Но вы так не переживайте, может у вас такой иммунитет, что и не заболеете никогда, бывают такие случаи
Манька Галченок• 26 декабря 2016
Да, это три разных болезни. И если Вы болели краснухой и не болели ветряной, то ветряной можете заболеть.
Шкала Радости• 26 декабря 2016
абсолютно різні хвороби, з усіх перелічених вітрянка для вагітної найбільш безпечна, але все таки краще перед плануванням вагітності здати аналіз на антитіла і якщо їх нема, зробити прививку