Только давайте меньше эмоций - только факты
kokakok121• 28 декабря 2016
Ответ дляjusyk
судячи з того, що бачив мій чоловік-вона не пила. а це було дуже пізно. але вона просто втомлена. вона і хоче все розгребти, але не може. ну невже це людям важко зрозуміти????? питання не в тому, які були причини, як вона на них реагувала і т.д. питання в тому. як зробити так, щоб зараз всі залишилися при своєму. а це раельно тільки тоді. коли вона прийде в норму.
я тоже уставшая очень .тоже трое детей,может вы мне поможете ?
Ответ дляjusyk
дівчата, з того, що я знаю, ситуація наступна. вчора мій чоловік їздив розбиратися з замовленнями. в нас їх просто дуже багато.
оскільки стан в Люди був неахті майже тиждень, зараз це дається взнаки. вона пє ліки, але вони роблять тільки гірше. вона в реально нехорошому стані, тобто хоче все рогребти, але фізично не може цього зробити. їй треба відновитися. десь дня 3. з того, що сказав чоловік, вона не була пяна, але вона не завжди адекватно сприймає ситуацію. це велика втома і т.д.
посилок повно. повно розфасованих пакетів для людей (які, мабуть, обіцяли приїхати), мабуть, Свєта допомагала фасувати.
вона зараз не в тому стані, що фасувати самостійно.
народ, давайте подумаємо, що можна зробити, у всіх гроші і повно замовлень, але для того, щоб ми отримали і те й інше, Люда має прийти внорму.
давайте якось от просто забудемо про все (це нереально, але давайте) і придумаємо, як з лікарем їй допомогти. вона прийде в норму і все розгребе.
я б сама їй допомогла, але в мене нема знайомих лікарів, більше того, я навіть не знаю, якого лікаря треба.
те, що тут ми обговорюємо-нічого не дасть. треба знайти лікаря, відновити Люду і тоді всі своє оримають. да, невчасно, да , через глобальні нерви, але ЗРОЗУМІЙТЕ!!!!!! ІНШОГО ВИБОРУ НЕМАЄ!!!!!!!
Угу. Только мы сегодня видели бумажку от врача. В больницу она не поехала. Никто из нас не является близким родственником, чтобы иметь возможность влиять на лечение.
ИнночкаИнночка• 28 декабря 2016
Ответ дляРозаЛюксен
если честно она меня вообще не волнует и жалости у меня к ней нет ,а вот за детей жалко да
имею в виду, что посылок тогда не видать вообще
а деток очень жаль, надеюсь брат и папа помогают им
kokakok121• 28 декабря 2016
Ответ дляjusyk
я хочу донести одну-єдину думку: для того, щоб люди могли отримати свій товар і гроші, Люда має прийти в норму. іншого не дано.
приведете вы ее в чувство хорошо,а деньги людям может вы тоже отдадите ?
Ответ дляjusyk
в цый темы э неаноными, якы вже 5 рокыв тому ’все забули’. От власне про ты грошы ъм вже точно варто забути. Все по колу, але. здаэться. суми зростають
Ответ дляjusyk
Ей диагноз алкогольная интоксикация сегодня нарисовали, это меня и смущает.
Ответ дляivanica
Мне кажется что ребенок был старше, чем садиковский, но он спал, по этому не утверждаю
У девочки фамилия на Яуткас или как-то так. Может папа ее забрал и свалил, а остальные детки не от этого мужа
Но в любом случае жалко. И это на старшего еще и забота о младшем свалились кроме всего
Ответ дляРозаЛюксен
як тільки Ви будете мені винні велику суму коштів-я зразу ж намагатимусь Вам допомогти.:-)
навіщо обмусолювати, де чоловік, якщо він не допомагає, скільки дітей. якщо їм і так важко...
треба шукати варіанти виходу.
kokakok121• 28 декабря 2016
Ответ дляjusyk
треба шукати варіанти виходу.
да не алкоголика спасать нужно а детей
kokakok121• 28 декабря 2016
Ответ дляjusyk
саме і є цей діагноз. ну як може бути людині, яка довго пила. а поітм перестала?
да бухает каждый день скорее
Ответ дляVitaminkA_
откачать!!! требовать от сыне не только посылки. а пусть звонит бабушкам,дедушкам, папе,куме - кому нибудь, если он еще сам психологически к этому не готов. Но ее нужно на стационар ,если уже так все обернулось сегодня!
Что Вы можете требовать от несовершеннолетнего?
Ответ дляjusyk
Важко! Даже если она ведром пила, за 2-3 дня, уже должна встать на ноги и прийти в ясный ум. А если по ее словам ей совсем не лучше, значит она продолжает бухать
Ответ дляjusyk
Ну так приведите ее в эту норму раз защищаете и теперь. Люди каждый день слушают отмазки про завтра-послезавтра, просьбы подождать и о том, какой она хороший человек. Только вот, исходя из последних новостей, никто на самом деле не знает какая там норма и когда она в ней бывает вообще.
chydozelya• 28 декабря 2016
Ответ дляАнютка9
мне кажется, что заявления в полицию, значительно бы ускорили этот процесс!
А как это сделать? В своём городе идти и писать? Или как?
kokakok121• 28 декабря 2016
Ответ дляkvito44ka
вы сейчас много на себя берете!!! Успокойтесь!! Спасать детей. Была б она совсем безнадежной и без вас и без нас бы детей забрали.
спасать не значит отдать куда то детей!найти папу сестру родню и пусть пока позаботятся о детях
на себя много берете вы раз мыслете в одну сторону только
kokakok121• 28 декабря 2016
Ответ дляАнютка9
мне кажется что заявление пока не нужно писать