Медсестричка• 07 января 2017
Шафа для санвузла
Вже збилась з ніг(( Шукаю шафу з висувними шухлядами, а в продажу лише з розпашними дверками. Місце, куди можна приткнути шафу для побутової хімії - лише в кутку біля умивальника (по ширині всього 45 см впритул), таке взагалі існує? Відкриті полиці не хочу, деякі засоби мають специфічний запах і хоч там лише унітаз, бойлер та пральна машина, але хочеться щось закрите.
Вообще должны быть где-то. Хотя подавляющее большинство таки с распашными.
На крайний случай - заказать. Что там тот шкаф: несколько кусочков ДСП и МДФ для ’фасада’.
Но вообще подразумевается, что такие шкафчики висят на высоте, грубо говоря ’выше унитаза’, соответственно ящечки там не подойдут, только дверки.
МЧСница• 07 января 2017
На заказ. Только у хорошего мебельщика. Т.к. мебель для ванной должна ’работать’ при влажности, близкой к 100%, а у большинства производителей ограничение до 70 %
Медсестричка
• 07 января 2017
Ответ дляЛентяечка
та ні, багато пеналів, але наскільки буде зручно в такому обмеженому просторі? мабуть треба нову темку створювати - чи зручні шафки в кутку на 40 см шириною
Медсестричка
• 07 января 2017
Ответ дляМЧСница
ну з огляду на близькість умивальника то да))) треба було його заштроблювати на протилежну стіну, проблем би тепер було менше((