Добрий день! Хочу замоти взуття з оптового польського сайту і трохи боюсь! Дєвочки можливо хтось замовляв оптом товари одяг, взуття з Польщі з доставкою в Україну? Поділіться будь ласка як проходить процедура доставки, через Міст Експрес чи може якось по іншому! Поділіться будь ласка, хто з чим зіткнувся при замовленнях з польских сайтів! Дякую
Ответ дляZuzzzaNNa
Я заказывала) да, мист экспресс. Было 40 злотых за 5 пар сапог (стоимость пересылки) поэтому выгодно скинуться и покупать совместно- так дешевле пересылка. С какого сайта будеье покупать?
хочу з тіпа такого сайту. хочу сама для себе щоб торгувати
Светлана Синица• 08 января 2017
лучше через девочек посредников, под 10% они Вам привезут, ну может несколькими завозами, если у Вас 100 пар обуви
Ответ дляСветлана Синица
да, и купить можно у оптовиков (гуртовня)
зачем Вам розница?
то ж я і хочу у польсьих гутровнях купити ящиками, тому цікавить доставка з Польщі
можливо хто знає провірених посередників, хто може привезти товар з Польщі???