Апрель Ивановна• 13 января 2017
чи важко здати на права!???
Чоловік хоче подарувати машину на д.н.,але якщо здам права....
Я боюся думаю що не здам ,бо зовсім не розбираюся в тому ,
НуПогоди!• 13 января 2017
Если прошли автошколу, все выучили и у вас есть навыки вождения, то вполне возможно.
Апрель Ивановна
• 13 января 2017
Ответ дляСлоник-тоник
Так пойдите на курсы, в чем проблема
Мені здається що це дуже тяжко ,і треба бути дуже розумним ,але б дуже хотіла машину
Головная• 13 января 2017
Ответ дляКошкинДом
Ви походіть на курси, послухайте і думайте, чи треба воно вам
Ответ дляКошкинДом
Это скорее дело привычки. Вы на велике умеете кататься?
Если да, то вспомните, как первый раз было страшно. А потом оно само собой.
Так и тут.
Когда видела бабушку за рулем, успокаивала себя фразой ’ну она ж может, чем я хуже?’
Так и тут.
Vlada-Maria• 13 января 2017
Ответ дляКошкинДом
Автор, коли здається, хреститись треба))) Треба йти і вчитись, якщо хочете дійсно. Здати на права самостійно - цілком реально, сама так здала.
Летчица• 13 января 2017
Я здавала на права в 18 років і мій водійських стаж -19 років. Вже не пам´ятаю, чи мені було страшно. Мабуть ні, бо батько садив мене за кермо з дитинства. Це як пішоходам по тротуару ходити.
З часом і ви звикнете