барабанщица• 19 января 2017
поможіть
Христос Хрещається !!!
Зі святом Вас !!!
Які колготки надягати під чорне плаття
може хтось продає порадьте??
мене)
Зі святом Вас !!!
Які колготки надягати під чорне плаття
може хтось продає порадьте??
мене)
Все дуже залежить від того, яке плаття, яке взуття, які ноги))) якщо ідеальні - можна майже все), якщо хочеться візуально подовжити ноги, краще підбирати колготки в тон взуттю. Якщо туфлі червоні чи незвичного якогось кольору, тілесні чи кольору засмаги підійдуть.
Якщо сукня тепла з довгими рукавами, без великого декольте чи оголених плечей, верхньої частини спини, можна брати колготки з мікрофібри, 50, 80 чи 120 ден. Так тепліше буде)
Якщо саме вечірній класичний варіант - 40 ден - максимальна щільність, краще 20.
Щодо виробника - мій улюблений це український бренд Інтуіція поєднують найкращі якість, вигляд та ціну. Заходьте!