Доброго вечора. Така ситуація... Є квартира у Львові (власність свекрухи, сама свекруха живе закордоном) здається квартирантам через агенство. Скільки там по фінансах виходить і що там за квартиранти я не знаю. З недавніх пір свекруха не задоволена роботою агенції і попросила знайти нову. Літом закінчується договір з агенством і можна перейти в інше.
Ось і питання. Порадьте нормальну агенцію у Львові.
Я ще випитаю в свекрухи що за агенство і які там гроші їй капають на рахунок. Чоловік кричить продавати квартиру і настроюється це обговорити з мамою, а я проти тому що це ії квартира і ще один вид заробітку для неї.
Ну от вона так хоче. Мотивує тим що це надійніше. Коли це все починалось (купівля квартири і здача через агенство) мене це не стосувалось.
Якби я сама знайшла нормальних квартирантів і оформиоа договір то може б і не парилась. Але ми живемо за 500км від Львова і їздити туди не маємо часу і можливості.