Асталависта бэйби• 03 февраля 2017
Как бы Вы поступили с такой соседкой (из жалобы на 15-51)
Доброго дня! Звертаємося до вашої служби разом з сусідкою (Київ пр-т Оболонський, * кв. * - ФІП) хочемо поскаржитися на сусідку з 118 квартири: вона вже давно не зовсів в собі псиїхічно не врівноважена (досить голосно розмовляє, свариться сама з собою та уявними людьми), але це не становило раніше загрози оточуючим. До того ж вона давно не платить за комунальні послуги, воду , газ, електроенергію і нещодавно її відключили від електропостачання. В нас на три квартири двері загальні до коридору і вона щовечора як стемніє відкриває двері у своїй квартирі, щоб світло портапляло до неї. Перше що ми відчули це сильний запах горілого газу, сусідка його палить цілими днями, а може і вночі також, далі полізли таракани і миші з її квартири! Це огидно! Боїмося вже не тільки ”живності”, а й того, що вона, не дай Боже пустить газ, або забуде його вимкнути коли виходить з квартири, а потім... навіть не хочемо цього уявляти, але стає страшно за своє життя, життя та здоров’я сусідів. В Жек-*** вже звернулися, але там довга процедура розгляду звернень. Якщо ще є служби з допомоги хворим психічно людям просимо надіслати. До речі в неї начебто є сини чи один син. нехай її заберуть чи постійно наглядають за нею. Не можна людину з такими психічними розладами залишати без нагляду одну
Кнопкотык• 03 февраля 2017
як Ви це собі уявляєте щоб сини доглядали її? їх примусово до неї привезуть?
ні чим вам не подоможуть лише напевне за борги газ відключать
Асталависта бэйби
• 03 февраля 2017
Ответ дляБелочкой зови
что это за безграмотный текст?
Скопировано из жалобы на 15-51.
Я не тону• 03 февраля 2017
І хто вам буде шукати синів?
Якась служба?
В міліцію спочатку зверніться-що підкажуть.
Якась служба?
Любимка-анонимка• 03 февраля 2017
Ответ дляКнопкотык
взагалі, згідно закону, діти зобовязані доглядади своїх батьків, поцікавтесь.
Майстерня смачних ідей• 03 февраля 2017
Раджу звернутись в служби соцзахисту, органи опіки. Викеликати МЧС чи поліцію, коли відчинені двері - щоб фіксувати не адекватну поведінку. Ще можна звертатися зі скаргами в службу 104.
Це все треба фіксувати- тоді будуть підстави у органів опіки щось робити.
Кнопкотык• 03 февраля 2017
Ответ дляЛюбимка-анонимка
аліменти платити так....... але доглядати, типу кормити, мити, купувати продукти і.т.д то такого в законі немає
Девушка Прасковья• 03 февраля 2017
У нас такая же соседка, обращались куда только можно. Никто не заставит детей смотреть и никто никуда не выселит. Терпения Вам.
Тульский пряник• 03 февраля 2017
Соц.службы должны подключиться, тот же ЖЭК, сац.станция чтоб вывести живность. Соседи все что могут это только подать такую жалобу, дальше государство как то должно отреагировать. Но у нас же никому ничего не нужно( Бедные люди!
Любимка-анонимка• 03 февраля 2017
Ответ дляКнопкотык
Обов’язок дітей утримувати своїх батьків
Стаття 51 Конституції України закріплює обов’язок повнолітніх дітей піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Дана конституційна норма знайшла своє відображення і в Сімейному кодексі України (статті 202-206).
Таке піклування, турбота може знаходити свій вияв у особистому догляді, наданні матеріальної допомоги, представництві, захисті прав та інтересів батьків у різних установах тощо. Згідно з Сімейним кодексом України повнолітні дочка, син зобов’язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги (частина 1 статті 202). Підставою виникнення аліментного зобов’язання між повнолітніми дітьми і їхніми батьками щодо утримання останніх є склад юридичних фактів: а) походження дітей (родинний зв’язок батьків і дітей); б) непрацездатність батьків; в) потреба батьків у матеріальній допомозі.
Кнопкотык• 03 февраля 2017
Ответ дляЛюбимка-анонимка
в основному материальний догляд, написано що і особистий має бути АЛЕ хто цей особистий контролюватиме? син скаже в мене своя сімя я приходжу купую пакет продуктів і все, хто його буде заставляти там прибирати? хто заставлятиме його готувати мамі і.т.д Говорити і писати можна багато але в законі не прописані якісь норми, тому хто як хоче так їх і трактуватиме.
Таракашечка• 03 февраля 2017
Ответ дляАсталависта бэйби
Скопировано из жалобы на 15-51.
бред
при запахе газа вызывайте каждый раз службу, хоть три раза в сутки,они отрежут ей газ
дети обязаны заниматься матерью, НО, участковый должен их разыскать и при надобности обяжут это делать через суд
а теперь вспомним где мы живём.....никто ничем вам не поможет
у нас такая жила, даже когда голову кирпичом разнесла мужику, её никто не хотел трогать
будете вы страдать пока она не помрёт