Хвець-тець• 03 февраля 2017
Копирайтеры, подскажите
Кто имеет опыт работы копирайтером, пожалуйста, подскажите ...
Исходные данные: текст до 2000 знаков. Ключи по прямому вхождению - 15 слов, по непрямому - 16 слов, по непрямому вхождению в пределах предложения - 15 предложений. Уникальность - 100%. Какой сложности считается такой текст?
Хвець-тець
• 03 февраля 2017
Ответ дляМания-Величия
смотря, какие ключи) а так обычное тз на сео-текст
Спасибо. А как определяется сложность ключей?
Мания-Величия• 03 февраля 2017
исключительно их удобностью для вписывания) если ключи удобоваримые и по теме, то какая сложность. а если ’окна металлопластик куплю недорого киев’ и это надо по человечески в прямом вхождении 15 раз вписать в текст на 2000 знаков, тогда да, это сложно. ходя даже не то, чтобы сложно, скорее муторно)
СпайдерВумен• 03 февраля 2017
Ответ дляМания-Величия
і такий текст довести до унікальності 100% м´яко кажучи складно.
Мания-Величия• 03 февраля 2017
Ответ дляСпайдерВумен
м´яко кажучи, замовників, які хочуть 100% унікальність текста з такою кількістю ключів, особливо, якщо ключ не з 1 слова, треба обходить стороною, бо це свідчість про відсутність адекватності))
хоча залежить чим перевірять і з якими умовами
СпайдерВумен• 03 февраля 2017
Ответ дляМания-Величия
Та чим би не перевіряти, то 100 не буде. Хіба що написати зовсім не читабельний текст, тоді шанс є. А про обходити стороною, то повністю підтримую. Шкода тільки, що зараз таких більшість, як на біржах копірайту, так і на сайтах пошуку роботи. Всі хочуть платити 1 грн, а послуг отримувати на 1000((
Мания-Величия• 03 февраля 2017
Ответ дляСпайдерВумен
не знаю, я пишу по 90-100 грн/1000 знаків і перебираю замовниками)) правда з земляками як раз не працюю
СпайдерВумен• 03 февраля 2017
я також прагну до такої оплати, але поки ще не знайшла хто б платив такі гроші. Хоча працюю з замовниками напряму. Хоча з часом і постійним пошуком оплата підвищується)
Я б на вашому місці обходила стороною завдання с високими вимогами, а особливо зі 100% унікальністю. При такій кількості символів і ключів її майже нереально досягнути і замовник це прекрасно знає. А якщо щей оплата невелика... Наприклад мені надоїло працювати за копійки, напевне зараз період творчої кризи)))