соева-сысоева• 13 февраля 2017

про вакцину

Девочки что вы думаете об индийской вакцине АКДС? Кто делал?Какие последствия?
Кондуктор трамвая• 13 февраля 2017
Не советую!!!
ТрубоДурочка• 13 февраля 2017
Нет
Лика-прилипка• 13 февраля 2017
Чула лише погані відгуки.
Кори Ца• 13 февраля 2017
Много побочных слышала, жду пентоксим
Любимка-анонимка• 13 февраля 2017
Ответ дляКори Ца
Много побочных слышала, жду пентоксим
В аптеках уже проявилися. Ви чули що мають в поліклініках бути??? Незнаю, що робити, чи ждати чи купляти...
Гореотума• 13 февраля 2017
Не хочу лякати,але після пентаксиму у мене дитина стала інвалідом.абсолютно здорова була(.Погугліть про пентаким,складові та консерванти
keyri• 13 февраля 2017
Ответ дляГореотума
Це доведено документально? Що саме вакцина призвела до інвалідності? Що саме сталося? коли? Де можна ознайомитись?
swjeta• 14 февраля 2017
В аптеках є пентаксим, ціна 800-900 грн, викупаєте в них і зберігається, до поліклініки дають сумку холодильник. Купувала своїй. Страшно експериментувати, щоб не бути однією з того проценту побічних реакцій. Наш педіатр сказав, що Індію ні, до садочка далеко ще зробите, але це його думка.
Кори Ца• 14 февраля 2017
Ответ дляЛюбимка-анонимка
да, было прибытие, мы укололись в конце января, но размели за 2 нед. теперь опять нет. я мониторю.
-Ань-• 14 февраля 2017
Ответ дляswjeta
Ви всеодно експерементуєте, на будь-яку вакцину може бути реакція і ускладнення.
http://www.privivok.net.ua/node/116
Наказ МОЗ №48 від 03.02.2006, наказ МОЗ №595 від 16.09.2011.
Гореотума• 14 февраля 2017
Ответ дляkeyri
Документально навіть не мої підписи стоять в карточці) .Поза очі лікарі(багато лікарів) кажуть що наймовірніша причина-прививка.в побочках вакцини прописані симптоми-судоми. От маю невиліковну епілепсію і після прививки деградацію дитини не лише в розумовому А і в фізичному розвитку.а ще пару листків видерті з карточки після того як почала підіймати кіпіш. Я нічого і нікому не доведу.Знаєте хоча б одного лікаря,якого засудили?я-ні
Гореотума• 14 февраля 2017
Ответ дляswjeta
Про побічні реакції пентаксиму та складову прививки можна в інеті знайти багато інфи. Але ж про побочки не говорять і Ви радо підписуєте згоду на вакцинацію.