Мельком уже читала подобный вопрос и не могу его найти. Что с подгузами произошло? Внутри дешевая сетка, стали тоньше и липучка как в дешовой серии. Купила 2 пачки по 80 шт, вот и лох((
ЖонДуан• 24 февраля 2017
Ответ дляTahita
Это фото двойки ((
Я ж и пишу, что 1,2,3 размерв шли с сеточкой еще 3 года назад. Хотя даже 4года назад(по племяннику помню). Сетка идет для впитывания...эээ каки
... А с 4го размера уже без сеточки тбычные подгузники, но тоньше чем эктив бэби)
ЖонДуан• 24 февраля 2017
А вот что с липучками не так, я не поняла. не тянутся? тогда да, плохо...
Ответ дляЖонДуан
На фотку обе двойки, только одна старая, а вторая новая
ЖонДуан• 24 февраля 2017
Ответ дляTahita
Не знаю. впервые вижу, что 2р без сетки. точно premium care?
ЖонДуан• 24 февраля 2017
Ответ дляTahita
вот нашла тему. Только у девушек наоборот. И на розетке последние отзывы плохие
Ясно)) Новые премиум идут бнз сетки, с каким то другим слоем)) Просто до этого вы покупали ’новинку’, а в Еве по акции старую партию, их снимают с производства, наверное поэтлму и распродают. У меня так с трусиками памперс было, по огромной скидке скупила 2 коробка старой версии)) Тогда в магазинах продавались и старые и новые с одним и тем же названием, но по разной цене.
права у тому, що виробник час від часу вносить щось нове у виробництво підгузків, може змінитися дизайн самого продукту (оскільки ми постійно намагаємось покращити наші товари з допомогою різноманітних іновацій), так і дизайн упаковки. Іноді відбувається зміна малюнків, форми застібок або колір внутрішнього шару підгузків, при цьому виробник вносить такі зміни на свій власний розсуд.
Найбільше таких змін зазнала лінійка Premium Care, до того ж, в них з’явилась сітка.
Ми розуміємо, що іноді споживачі, стикаючись з новим продуктом, відчувають розчарування, тому що вони звикли до старого, але тим не менш, слід завжди мати на увазі, що будь-який виробник має право змінювати свій продукт за своїм розсуд, тим більше, що ці зміни завжди спрямовані на те, щоб зробити продукт кращим.
Тим не менш, Ваше звернення я зареєструвала і його буде передано безпосередньо виробнику.
Якщо Вас з тих чи інших причин не влаштовує наш продукт, ми можемо компенсувати Вам його вартість.