Яичница с беконом• 28 февраля 2017
як відіпрати незнайомі плями?
Дівчата допоможіть..
Весь дитячий одяг прала і складала стопочками спочатку в пакет а потім у картонну коробку, яка стояла в гаражі. Подіставала всі маленькі речі для куми в якої має народитись хлопчик, а там майже на кожній речі жовта пляма((( звідки? від чого?...це речі до 6м. прикорму тоді ще недавала,речі всі випрала перед тим як складати.
Чим незнайомі плями відіпрати?
Стопудова• 28 февраля 2017
це від олійки,молочка яким змащували дитину,їх не видно,але з часом проявляються особливо в зоні комірця. вивести неможливо,можна лише злегка відсвітлити плями господарським милом.у мене теж через таке 2 ящики одягу стоїть,ні продати ні віддати....
Яичница с беконом
• 28 февраля 2017
капец((( шкода..
да олійкою користувались ...масажі робили
Я такая наивная• 28 февраля 2017
Не знаю подойдет ли мой рецепт, но недавно рюкзак с пятном от протекшего масла спасла. Масло тремя стирками не отстиралось и никакими пятновыводителями.
У меня было срезство Милам гель для плит, которое растворяет даже самое старое масло на плите. Я разбавили 1к1 с водой и смазала пятно, потом обычная стирка в машинке. Рюкзак как новый! Попробуйте на нескольки вещах
Мира всем• 28 февраля 2017
Ответ дляЯичница с беконом
капец((( шкода..
спробуйте пшикалкою від плям емвей. нас тільки вона рятує
Zame4atelno• 28 февраля 2017
Порошок пятновыводитель, продается в АТБ, недавно открыла его для себя. натерла порошком пятно и оставила на пару часов. потом в стиральную машинку. Пятна исчезли.
Яичница с беконом
• 01 марта 2017
Ответ дляZame4atelno
а можна назву? в нас нема АТБ(
Zame4atelno• 01 марта 2017
Ответ дляЯичница с беконом
а можна назву? в нас нема АТБ(
пятновыводитель ACE OXI MAGIC. он есть и для белого и для цветного белья.