Детские_Будут?• 09 марта 2017
Часто боюсь просто всего.что это?
Бывает накрывает.не могу ребенка отпустить самого пройти по ступенькам-боюсь что упадет и покотится и в окно на лестнице сигарет,боюсь за руль сесть или просто в другую комнату без света войти.это точно не фобии т.к.это временно.
Детские_Будут?
• 09 марта 2017
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Можливо панічні атаки?
Я не знаю що воно таке,хоча можливо і вони.як це можна зрозуміти що це саме п.а.?
Yana-Monster-High• 09 марта 2017
Авторе, а які ще симптоми? Фізіологічно щось у цей момент відбувається? Це стається після чогось чи на рівному місці? Переключитися від цих тривожних думок вдається легко чи ні?
Загалом вам до клінічного психолога (вони хороші діагности і часто мають право і психотерапії), це у вас схоже на тему високої тривожності, страхів і пов´язаних з ними станів. Лікування - травки + психотерапія.
Детские_Будут?
• 10 марта 2017
Ответ дляYana-Monster-High
Прив´язку можу зробити лише до стресу,але він зі мною пожиттєво. Ще болі в шийному відділі постійні.проходить цей страх не швидко,А коли себе переконаю що потрібно з дому вийти,дитину відпустити і т.ін. і от сьогодні я цього зовсім не боюсь,А завтра можу дуже сильно боятись.якось так
Бензопирен• 10 марта 2017
Из всего вами сказанного не боюсь только за руль . Особенно это странно в моей ситуации, что детям моим 10 и 12 )
Yana-Monster-High• 10 марта 2017
Ответ дляДетские_Будут?
Стрес ходить під ручку з болями в шиї, таке буває.
Це у вас тривожні явища, як я писала вище - клінічний психолог з правом проводити психотерапію Вам допоможе. Ще можете зробити МРТ шийного відділу і звернутися до невролога, якщо болі постійні. Може, варто полікуватися з його сторони, пройти масажи шийної зони. Але масажи після заключенням МРТ, а не до.
І психотерапія + травки.
Детские_Будут?
• 10 марта 2017
Ответ дляYana-Monster-High
І психотерапія + травки.
дякую)
Возможно вегето-сосудистая дистония. Как давление? Бывает так, что долговременный стресс (даже тихий, не буйный) переходит в панические атаки и невроз сердца. Проявляется затруднением дыхания. Как спите? А главное засыпаете? То, о чем вы думаете перед сном и есть причина ваших атак.
Сходите к хорошему невропатологу. Возможно, назначит бифрен. Очень классная вещь.
После наших майданов и кризисов - пол-Украины сидит на успокоительных и бифрене.