Холодная каша• 12 марта 2017
Нова черга в садочки Києва
Зареєструвала дитину в новій черзі (по садочкам Києва), вказала і данні по старій черзі (дитина була зареєстрована в 2 місяця від народження).
Але тепер я не бачу чи буде черга ідти по старій реєстрації чи по новій? чи там можна взагалі побачити вірну послідовність?
І яка різниця між "Підтверджена" заявка і "Заявку прийнято"?
жар-птица Нюра• 12 марта 2017
Ой, і ми теж зареєструвались знову і тепер не зрозуміло чи попадемо на осінь до садочка, теж зареєструвались лише коли маленькій було міс 4.
Обіцяють, що стара черга збережеться, але я щось сумніваюсь.
ПуФФынка_мисс• 12 марта 2017
А можно по старинки сходить и записаться? Я просто не понимаю ничего в этой очереди
Холодная каша
• 12 марта 2017
Ответ дляжар-птица Нюра
так і ось не розумію, як тепер?
саме цікаве, що в садочки де ми зареєструвались взагалі на сьогодні не має груп 2-3 років! як так! а групи 1-2 роки є. чи вони наплутали?
Холодная каша
• 12 марта 2017
Ответ дляПуФФынка_мисс
можно. але ж була створена електронна черга. і ми записались в 2014!!! році, а тепер що? як я можу сходити і сказати зав садочка, щоб поставили нас перед іншими ?
Холодная каша
• 12 марта 2017
Ответ дляКрасавица писяная
А что это за новая черга? Можно ссылочку?
Холодная каша
• 12 марта 2017
Ответ дляКрасавица писяная
а, да, і там ще пишуть, що зареєструватись по новій потрібно до 15 березня !!! круто, а десь вони про це повідомили?!
Холодная каша
• 12 марта 2017
до речі, хто буде реєструватись:
там не всі садочки правильно позначені на мапі! тобто біля нас 3 садочка, 1 є в базі на місці, а 2 других в іншій частині міста, хоч і правильні адреси і данні.
тобто коли додаєте садочци, то шукайте по номеру! а не по карті!
ЛисАпедная• 12 марта 2017
Я теж перереєсрувала, чергу буде видно з 1 квітня, якщо не брешуть. До завідуючої ходила, куди хочемо потрапити, з цукерками і кавою на 8ме вітати)) Вона нічого не може сказати, крім того, скільки груп набирають і що документи краще заздалегідь готувати про всяк випадок. Варіантів крім чекати поки нема.
Карта мордвы• 12 марта 2017
Девочки, а записываться можно только в определенный сад? Мы собираемся переезжать, и еще не знаю, где окажемся через год.
Робот Вертер• 12 марта 2017
Я первый раз такое слышу. Абзац. Я тоже в 2015 записалась и уже была 152. А сейчас что?! Что за бред.
Холодная каша
• 12 марта 2017
Ответ дляАноним-ка
Дякую, тобто з 1 квітня черга повинна бути відповідно до старих номерів. ну що ж, трошки почекати.
хоча, що вони будуть робити з тими дітками, хто був зареєстрований в старій черзі, але зараз не зареєструється в новій?
Холодная каша
• 12 марта 2017
Ответ дляКарта мордвы
як в новій системі не знаю.
а ось в старій важлива була дата реєстрації, а номери пяти садочків можна було змінити (в центрах адміністративних послуг). це було зроблено саме для таких ситуацій як у вас.
так що реєструйтесь якомога раніше.
Холодная каша
• 12 марта 2017
Ответ дляРобот Вертер
так ви хоч це зараз почули (і можете до 15 березня зараєструватись)! а ті мами, які не почули!?
Робот Вертер• 12 марта 2017
Я в шоке, это я просто случайно увидела. Я даже не представляю, что будет. 100% коррупция. И никак иначе. У меня есть скриншоты старой очереди. Но, если честно то 152 номер это так далеко от начала очереди)).