Докладная• 15 марта 2017

олх гонить собі((як розблокувати Учетную запись?

чи реально її розблокувати ?
вАлнуюся сильнА• 15 марта 2017
Только письма пишите админам

Кидстаффовка• 15 марта 2017
Нафиг этот олх, с такой неадекватной политикой нужно объявить им бойкот!
автор Докладная • 15 марта 2017
Ответ дляКидстаффовка
достали вже в мене сторінка з 2014року була а вони заблокували її не знаю навіть причини,клонів не було ,оголошення всі по правилам були !!
1людина мені оплатила замовлення на суму 180грн і оплатили вже тепер не знаю як знайти ту людину((((адрес не списала дня відправки
Ананомчикус• 15 марта 2017

Политика неадекватная, но там хоть что то продается. Здесь же глухо!