Рожки-да-ножки• 16 марта 2017
Свято Букварика
Як Ви вітали першокласників з цим святом?Які подарунки дарували вчителям і заучу?Дякую за відповіді!
НаливайКа• 16 марта 2017
Деткам устраивали концерт-песни-пляски-сладкий стол. Учителю большой букет от класса. Заучу ничего.
Голубая фишка• 16 марта 2017
Даже не знала, что учителям и заучам нужно дарить что-то на этот праздник. У нас детям торт в виде букваря пекут и шарики
Спелый баклажан• 16 марта 2017
Нічого не дарували, а тим більше завучу. Вчительці коробку цукерок від класу. Діти підготували свято, виступили і додому.