Идеальная оптимистка• 23 марта 2017

Як перевірити чи золото???

Заказала по інтернету обручки по пошті прийдуть,як перевірити чи золото обручки нові....
Дюймовочка• 23 марта 2017
Показать специалисту. Обычно есть клеймо с пробой, можете попытаться сами рассмотреть

Жемчужина Таити• 23 марта 2017
Добрый день. Если магазин с рейтингом, никто вас не обманет. Если есть сомнения, отнесите ювелиру, он химикатом проверит пробу.
Домашка• 23 марта 2017
В любом ломбарде за копейки проверят.
ir.zhuck• 23 марта 2017
на 100% ніяк!!!

щоб вам перевірили золоті вироби, то потрібно зробити насічку (царапину) на виробі (роблять на внутрішній частині) і потім перевіряють реакцію метала на певні активні речовини. але будьякий виріб можна покрити шаром золота, і якщо ваш ювелір зробить насічку маленьку, то не золотий виріб стане ’золотим’.

пломби також не показник, так як їх можна підробити.

тому найкраще купляти золото в магазинах від великих ювелірних заводів, а якщо це не можливо, то купляти і вважати, що в вас золото і не перевіряти і не думати над цим взагалі!!!
Бяки-козяки• 23 марта 2017
В Киеве есть государственная пробирная служба. Туда можно сдать изделия на пробу и получить заключение.