Розвідка Маші• Изменено вчера в 18:25
Полякова права? Чи не права?
Всі соц. мережі мої гулять - вчора навіть Стерненко записав відео, яка вона небезпечна і не на часі і не права.
А от Сумська сказала - я з тобою.
Давайте проголосуємо - ви погоджуєтесь?
А от Сумська сказала - я з тобою.
Давайте проголосуємо - ви погоджуєтесь?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Я з нею
Матрьошка розганяє зраду
Цукрові вишні• вчера в 21:28
Ответ дляСизоока бестія
Але самі не готові приймати участь?
Все що треба знати про двуликість потужних
Бентливуман• вчера в 21:28
Ответ дляСвета С Приветом
Израиль своих граждан не закрывает на замок. И самолетики летают.
Кацапы своих не закрыли
нашли что сравнивать. масштаб войны у нас и в Израиле.
задайте ИИ вопрос ’какое соотношение арены боевых действий у Украины и у Израиля?’.
почитаете, придёте расскажете.
Сизоока бестія• вчера в 21:29
Ответ дляlilul990
Яка моя участь вам треба?
Мені не треба. Але раз ви за мобілізацію, і ефективну, то чому не хочете?
Бентливуман• вчера в 21:30
Ответ дляlilul990
Люди десь шось почули про Ізраїль
І повторяють як попугаї
да они даже не понимают его реальные размеры.
Сизоока бестія• вчера в 21:30
Ответ дляlilul990
Я вже мобілізувалась, давно
В якійсь з тем ви писали, що ніколи не було військовозобов´язана, потім уточнили що до недавна. Як це ви так встигаєте?
Сизоока бестія• вчера в 21:33
Ответ дляlilul990
Я не служила, не лікар, не медсестра, не проходила воєнну кафедру. Я не була військовозобов´язана
Спеціально для вас знайшла
Борисфенка• вчера в 21:37
Ответ дляlilul990
Бо мобілізувалася.
В прес-службу СБУ? Правильно, будете давати здачі ФСБ-шним матрьошкам цілодобово, вони на роботі і ви на службі.
Сизоока бестія• вчера в 21:38
Ответ дляlilul990
Давно. Чому 3 тижні назад?
Бо 3 тижня назад ви були військовозобов´язана 😂
Цукрові вишні• вчера в 21:42
Ответ дляlilul990
Якшо мобілізуєшся то стаєш військовозобов´язаним. На час підписання контракту. Або до закінчення війни.
Виходить, якщо не мобілізуєшся, то не зобов´язаний? Чого тоді чоловіків тримають?
Борисфенка• вчера в 21:44
Ответ дляЦукрові вишні
Бо вони військовозобов´язані з 17 років.
Борисфенка• вчера в 21:47
Ответ дляlilul990
Ні, не всі чоловіки автоматично військовозобовязані
Діти-інваліди не стають військовозобов´язаними, здорові хлопці в 17 років стають.
Контрольница• вчера в 21:47
Ответ дляХвостПистолетом
А нафіга взагалі воплі підіймати навколо думки однієї людини? Чи вона політик, чи вона щось вирішує? Щоб відволікати увагу від тих хто мільярди спиздив? Від Полякової ніякої шкоди
Так вона у 2019 партію свою хотіла, агітувала, але щось не пішло , напевно грошей не вистачило. Обісралася, а теперь ниє, що Україна це концтабір, мразина, то вона не знає що це таке, і як нащі хлопці сиділи і зараз сидять в цих концтаборах на раші. Вона тупа бичка, як була така і залишилася. особливо смішно що вона голодає.
Крайня невістка• вчера в 22:24
Ответ дляРозвідка Маші
Ну мені цікаво. Судячи з друзів - більш за всіх проти неї саме військові, волонтери, всі, хто дуже дотичні до війни.
А ті, хто виїхав - за неї.
Все здравомыслящие за нее)
естественно кто зарабатывает на войне и дотичен - против. Нет войны/мобилизации - нет бабла
Зубожиння• вчера в 22:25
Там вон сережа уже написал что Рамина с ним тоже фоткалась в Берлине, интресно что она скажет
ПАЦАНКА О• вчера в 22:50
Ответ дляРозвідка Маші
А ті, хто виїхав - за неї.
Конечно те, кто причастен к войне против нее, им же надо чтрб война продолжалась, они на ней состояние сколотили. Волонтеры какие себе хоромы накупили и машины! А военные какие зарплаты имеют! Это же несопоставимо с обычными гражданскими! И не надо писать что иди воюй, я не пойду, и никого убивать я не буду, я против войны и я за скорейшие мирные переговоры.
Дайте вподобайок• вчера в 22:51
Ответ дляlilul990
Якщо мобілізуєшся,то стаєш військовослужбовцем,а не військовозобов´язаним