Кто крайний?• 09 августа 2013

Прочитала чоловікові смс, навіть не знаю що думати.

Раніше ніколи такого не робила, не лізла до його телефону, хоч він і доступу ніколи не давав. Все у нього на паролях, як встає з-за компа завжди блокує робочий стіл, нехай навіть на кухню за чаєм вийде... На тел. також пароль, але я вже давніше підглянула, коли він вводив, але не думала лазити, бо він і так все стирає.

Ну а сьогодні причина була. Приперся 5 ранку п"яний, ледве ноги волочив. Завалився спати, от я і вирішила подивитись що там...

Знайшла кілька коротких переписок з дівчатами, не в дружньому тоні. Там явний флірт і фрази двозначнні, + виявляється одною він обідає регулярно, і та його на вечерю кличе, ще з одною, якій тільки намікни - відразу ноги розтавить домовився зустрітись в кінці тижня (переписка обривками була, щось стер, щось ні). Ну і ще одна баришня... Виявляється він з нею "гуляв" поки я в карпатах з малим була кілька днів. При чому по переписці зрозуміла, що з самого першого дня мого від"їзду, мені нічого не казав, але на день десь 4й подзвонив і сказав, що скучив за мною дуже, а потім між іншим добавив, що гуляв з такою-то знайомою. Зараз читала їхню переписку, виявляється, в них щось сталось. Його фраза:  Давай якось серйозно поговоримо, а не будемо лишати то на ігнор. І на наступний день він мені розказав, що з нею гуляв.

Їду мозгами... Що робити? Що думати?
автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Приїхала вже до мами.
Поки збиралась, ходив вибачався, що напився. Потім просив, щоб я не їхала, що не відпустить і питався чого я так. Розказа про його гульки. Довго допитувався з чого я це придумала (мабуть забув про смс). Я так і не сказала, що в тел. лазила. Розказував що це все фігня, любить він тільки мене, дивувався, коли я йому казала, що мені погано з ним жити. Потім почав мене у всьому звинувачувати, потім мої речі в мене швиряти і захлопнув за мною двері. Якось з манатками доплентала до таксі, поки все грузили, вилетів з під’їзду зі словами ’ключі віддай’, забрав ключі і пішов, малому навіть нічого не сказав(( Добре, що той хоч ще не дуже розуміє що то робиться...
Поки їхала безперестанку дзвонив, я не брала трубку, він написав, що любить мене... А я навіть нічого не відчула.

автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Ответ дляБану
так в чем проблема? он же ведь ее отшил? потом вам позвонил.
Думаю даже не стоит и говорить ничего ему.
А, чудесно, значить то нормально, що він ходив собі гуляти, розважався, поки я дома з малим сиділа, жерти готувала, ще й підробити намагалась, щоб хоч до хати купити. А він тим часом бабло присирав на дівок, а мені, коли треба було, то навіть на лікарства малому не дав((
Подумывающая• 09 августа 2013
Что делать???РАЗВОДИТСЯ!!!!!!!!
gaca• 09 августа 2013
А знаете, мне кажется у вас ничего не получится вы не любите друг друга, это привязанность привычка, что угодно но не любовь не мучьте себя и разойдитесь и не портьте психику ребенку. Ведь по вашим рассказам вам с ним в постеле плохо и вы ему сами сказали иди гуляй, только говори мне об этом, понятно вы хотели, что бы он этого не делал, а ваши слова , как жест доброй воли, но так не бывает, сказали терпите. А вобще как вы собирались к такому нормально относится узнав об измене? Вы думали он не будет изменять?
zlata0105• 09 августа 2013
Вот козел!
Дон Пэдро• 09 августа 2013
Если бы был не виноват так бы себя не вел... рыльце в пушку. И вы поступили правильно!!! Молодчинка! и не ведитесь на разговоры! НЕ исправится он. Первое время притихнет ,а потом еще и отыграеться за то что унижался. Сразу решите для себя что назад дороги нет. Себя знаете ли тоже уважать надо! Еще встретите хорошего мужчину и будете с содраганием вспоминать этого козла...
Телепузик• 09 августа 2013
да все правильно сделала и обратно ни ногой, а то в о очередной раз будет душа рваться на части
Телепузик• 09 августа 2013
да и денежки с него по максимуму, обязательно
Anni_13• 09 августа 2013
Пора, пора в дорогу!!! Вы женщина и этим уже заслуживаете на уважение и самоценность. Ваш любимый - свинья в корыте, хрюкает и просто жрет вас. Вам так надо? Ненужные слова перетерпите раз. Родите и воспитывайте, любите себя и жизнь, радуйтесь с детьми. Придет тот кому нужна женщина рядом, жена, семья, мама детей. А б...ское мурло ни воспитать не сможет, ни вас поддержать. Вы себе мучения хотите продлить? А дети? Они же будут это все транслировать позже на вас, неуважение и хамское поведение. Меняйте пока есть возможность.

автор Кто крайний? • 10 августа 2013
Ответ дляgaca
Я хотіла, щоб він був чесний з собою і зі мною. Я йому дала зрозуміти, що секс це поважна причина, щоб розійтись. Я не хотіла щоб за моєю спиною люди шептались, що я от дура сліпа. Він гуляє а я того не бачу.
Жила з ним, бо надіялась, що ще шось зміниться. Старалась більше йому уваги приділяти. Думала може його відношення поміняється до мене, буде більше цінувати, тоді ж і я інакше ставитимусь до нього, і в плані сексу все би ще могло змінитись. Я ж його не хотіла, бо мені було неприємно бути трахальним апаратом, який ще й завжди мусить бути на по готові...
автор Кто крайний? • 10 августа 2013
Ответ дляAnni_13
Коротко, ясно і по темі)
Дон Пэдро• 10 августа 2013
Ответ дляКто крайний?
ВЫ УМНИЧКА! очень мудрая, умная и прекрасная женщина и жена! Ваши слова и ваше поведение заслуживают уважения и восхищения. Просто вам попалось мурло! Обидно, нерпиятно, но увы. Поэтому не тратьте себя на него - я уверенна найдется человек, который по достоинству оценит все хорошее, что Вы можете дать мужчине!
afalina-flor• 10 августа 2013
Я вас абсолютно поддерживаю, если вы выбираете спокойную жизнь вместо сохранения брака. Я давно для себя решила и постоянно повторяю это мужу, что больше всего в браке я ценю не страсть, а именно спокойствие, комфортное сосуществование. Если ваши материальные проблемы решаемы (все-таки двое деток) - уходите и будьте счастливы!