Я инженер, меряю от 1• сегодня в 10:48

Была в Атб

Была в Атб, увидела ажиотаж возле холодильника с мороженым. Люди как чайки налетели на мороженое за 15 гривен🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Вот такие люди не задумываются какой там состав если оно стоит такие деньги? От бабок пенсионерок до вполне приличных внешне женщин и мужчин 🤦‍♀️🤦‍♀️
Я просто в шоке.
Мудрецыха мира• сегодня в 11:46
Ответ дляПлекаю думи
На базарі вона дешевша, десь вдвічі.
Ні. Це реальна ціна на базарі Миколаєва.

Звоночек• сегодня в 11:48
Злитесь, что вы не смогли подлететь?
Пускаю бісики• сегодня в 11:50
Ответ дляПлекаю думи
Регулярно купую каштан. Їб.нутих поруч хто засуджує, з воплями краще здохнути, не зустрічала.
Він, до речі, був по 16,90 білий та шоколадний. Ми 15 пачок зʼїли, як в суху землю. Цей же Золотий каштан Своя лінія, тільки під власною маркою виробника, поруч в Сільпо був по 40.🤣
Секс-Бомба• сегодня в 11:51
Це єдине від чого ви в шоці?
Сама купляю квіти• сегодня в 11:52
Ответ дляБарабан для дорослих
Вы про рудь в стаканчике- отличное мороженное
с комбинированным составом?
ничего хорошего в нем нет.
уж если брать мороженое-то пломбир
Пускаю бісики• сегодня в 11:53
Ответ дляНехай щастить
Київський пломбір хороший склад
Ескімос і т.д.
На Киевский пломбир всех видов, кстати, на неделе была шикарная цена. 37 гривен, вместо почти 60. Лучше акций на мороженое летом, чем в АТБ, я вообще не встречала в других сетях.
Барабан для дорослих• сегодня в 11:54
Ответ дляСама купляю квіти
с комбинированным составом?
ничего хорошего в нем нет.
уж если брать мороженое-то пломбир
Берите. Я вам не запрещаю.
Мне это мороженое очень нравится
Нехай щастить• сегодня в 11:57
Ответ дляПускаю бісики
І зараз є
Товари з Європи• сегодня в 11:57
Любили Львівське на паличці в шоколаді,останнім часом якесь не те,той шоколад пластмасовий,дитина як попробувала,більше не хоче його,купую лише Київське по держстандарту,і печиво та солодощі також стараємось не купувати узагалі,там що не почитай-усюди пальмова олія,і смак не той що колись був...

Козяка-маляка• сегодня в 11:58
Ответ дляПлекаю думи
Мене дивують ті що заглядають в чужого рота і гаманця. У вас свого немає? Жріть що вам подобається. Яким чином ви розумієте що в людей з вами поруч проблеми з ШКТ? Пердять, блюють, чи може вам скаржаться на вулицях?
Я гастроентеролог. Не треба мені хамити, я вже написала, що мені пох, здихайте
Козяка-маляка• сегодня в 12:00
Ответ дляБарабан для дорослих
У вас, видимо, и на такое не хватает, раз вы так агрессивно кидаетесь...
я зараз не про себе, але гівно не їм. я бачу, як багато зараз помирає від раку ШКТ, і це напряму пов´язане з їжею. мала маленьку надію достукатись до тих, кого ще можна врятувати, але ви безнадійні
Козяка-маляка• сегодня в 12:01
Ответ дляПлекаю думи
Така безапеляційна заява ´скільки людей навкруги з серйозними проблемами з ШКТ´ чи вона їх рентгеном просвічує,узі може? То скільки їх? На повному серйозі.
Я вже написала, звідки знаю. І це не смішно, повірте.
Або не вірте, пох
Барабан для дорослих• сегодня в 12:02
Ответ дляКозяка-маляка
А где вы всех этих умирающих видите?
Барабан для дорослих• сегодня в 12:02
Ответ дляКозяка-маляка
Вы гастроэнтеролог?
Ахаха.
Вы с врачами даже рядом не стояли)
Козяка-маляка• сегодня в 12:04
Ответ дляБарабан для дорослих
А где вы всех этих умирающих видите?
В лікарні?
Козяка-маляка• сегодня в 12:05
Ответ дляБарабан для дорослих
Вы гастроэнтеролог?
Ахаха.
Вы с врачами даже рядом не стояли)
Співчуваю, але вам до іншого лікаря
Вподобайден• сегодня в 12:07
Абсолютно однаковий склад, як у ріжку по 50-75 грн, лише менше смакових добавок і ароматизаторів
Барабан для дорослих• сегодня в 12:07
Ответ дляКозяка-маляка
Співчуваю, але вам до іншого лікаря
Это вам к нему. У вас серьёзные проблемы с головой. Выдумывать себе виртуальную жизнь - это уже шизофрения
Козяка-маляка• сегодня в 12:13
Ответ дляБарабан для дорослих
Ок

Плекаю думи• сегодня в 12:17
Ответ дляПускаю бісики
Мені він дуже смачний. ))
Плекаю думи• сегодня в 12:18
Ответ дляКозяка-маляка
Я вам як психіатр напишу, то не ваша справа, лікуйте нерви ´гастроентеролог´.
Вподобайден• сегодня в 12:21
Ті, хто переконаний, що найкраще морозиво - це найдорожче в магазині, прочитайте склад дуже дорогого і Золотий каштан Своя лінія, на який всі тут плюються, дуже здивуєтеся)
Пускаю бісики• сегодня в 12:20
Ответ дляКозяка-маляка
Ви такий же гастроентеролог, як і балерина🤣
ничевока• сегодня в 12:22
Ответ дляВесотехник
Все ваши болячки-генетика. У меня бабушке 84. Каждую неделю я отвожу нормальные продукты -мясо, рыбу , при чем или готовые, или в виде домашних полуфабрикатов. Нормальный шоколад, выпечку. А она пойдёт и купит дешёвой ’вкусненькой’колбасы или пельменей. Может за день навернуть литровую банку мёда или килограмм конфет. И при этом она не знает, в каком месте у неё поджелудочная или желчный. Хотя всю жизнь ест по принципу -что в рот влезло , то полезно.
То вам повезло виходить))
Козяка-маляка• сегодня в 12:29
Ответ дляПускаю бісики
Ок
Козяка-маляка• сегодня в 12:30
Ответ дляПлекаю думи
Ок, жеріть
ПП-шница• сегодня в 12:37
Ответ дляВсюди влазю
А что там в составе?Солидол,машинное масло и кинза?
Кинза Топ неожиданных концовок
Обожаю людей с чувством юмора
ничевока• сегодня в 12:34
Дівчата, з останніх досліджень виходить таке,що: організм відповідає на здорове харчування не через десятиліття, а вже протягом перших ДНІВ і ТИЖНІВ. Тобто, як тільки ви почнете пп харчування, у вас одразу з´являться результати))
Вже через 24 години після збалансованого харчування краще контролюється рівень глюкози після їжі.
Це можна перевірити глюкометром, або сцеціальними датчиками.
Приблизно через тиждень змінюється склад кишкової мікробіоти — зростає кількість бактерій, які виробляють корисні коротколанцюгові жирні кислоти та підтримують здоров’я кишечника, захищають слизову від раку.
Уявіть, що буде далі з організмом ...отже , ніколи не пізно)) Тому поки є знижка можна скуштувати морозиво, а потім перейти на пп, ахахах)))
фрау Гітта• сегодня в 12:46
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Удалено администрацией...
Покажите его состав. Иначе о чем можно говорить?
фрау Гітта• сегодня в 12:49
Ответ дляПротру пилюку
Иди рот помой, матершинница.
От этого не умирают. Умирают исключииельно от мороженного по 15грн