Катастрофа• сегодня в 05:52

Ну от у Львові знесло пів 9 поверхового і ще кусок іншого будинку

Але знову пуски тим же курсом. Куди ховатись не ясно🤷🏼‍♀️
Психологічка• 1 час назад
Ответ дляСиренькая
Агрессор виноват, бесспорно. А можна подробнее почему тот же агрессор в Грузии остановился, в Приднестровье остановился, а в Украине не хочет?
Запитайте у чату гпт.

Ламборджини• 1 час назад
Ответ дляНе зви чайна
Ну, почему же не в майдане, Янукович бы остался. Только скакуны со Львова и Тернополя в Киев прискакали и ускакали назад, не выгнали их сразу, вот и пожинаем плоды, какая-то логика в словах той паскуды, все же есть.
Це як маніяка оправдувати за те, що жертва була у короткій спідниці та спровокувала його.
Дама с заначкой• 1 час назад
Ответ дляКатастрофа
Тобто нікуда?
Дороги будують, а укриття ні
які дороги, де їх будують? В нас трасу не встигли через війну капітально зробити то ями вже по півметри, повзеш 40-50 і одно на узбіччях народ запаски чіпляє. Поки пройшлися полатали воно вже знову сиплеться. Добре що хоч найбільші траси встигли зробити бо вже б на конях їздили по полях.
Метелики на душі• 1 час назад
Ответ дляМейк-ап форева
А у нас сьогодні прилетіло в приватний будинок. Тривога увімкнулася вже в момент вибуху, бо ракета змінила курс.
І навіть якщо є де ховатися, не встигнеш. Та і як сховаєшся від прямого влучання?
Скоти, просто слів нема.
Власти и половины сейчас не пишут, куда прилеты
Только когда уже явное, многоэтажки и тд
Это процентов 10%
Шпондєр• 32 минуты назад
Ответ дляМетелики на душі
Якщо ти зі Львова, то звісно тобі краще щоб не у Львов летіло, а якщо ти з Києва, то не в Київ. І радість тут взагалі ні до чого.
Звісно краще щоб воно взагалі не летіло, але обираючи між своїм містом та іншим, кожен вибере, щоб в його місто не летіло.
Киев уже смирился, что летит постоянно...главное, чтобы не убило...
но думаю многие офигели в Киеве, что не Киев сегодня...теперь снова жди когда будут лупить, этот измор хуже всего....
Подвійна веселка• 28 минут назад
Ответ дляШпондєр
запустили из 50 ночью 9 ракет.
Говорят сегодня Киев сегодня закошмарят