Точная копия плова• Изменено сегодня в 10:18
Бачили вже? Чи ні? Економіка України, та катастрофа
Українські економісти намовляють, що треба старикам та й дітлахам працювати
Аби повністю закрити діри в бюджеті, ці «ґазди» планують офіційно дозволити працювати дітям з 12–14 років! Тобто замість вчитися, бавитися і вдягати чисті мешти до школи, малі мають гарувати нарівні зі старшими? Може, їм ще відразу пасокрок затягнути тугіше і видати по шуфляді, най роблять від ранку до ночі?
То є так. Бо 10 млн бабць да дідусів з населення 20-23 млн.
План влади щодо масового залучення трудових мігрантів з Індії повністю провалився. Індійські робітники виявилися неготовими працювати за низькі зарплати в умовах високої вартості життя в Україні, через що багато з них уже залишили країну. Головними причинами відтоку стали важкі умови праці та ставлення роботодавців, яке порівнюють із рабським. Іноземці не витримують подібної експлуатації, тоді як місцевий бізнес і надалі розраховує лише на довготерпіння українських громадян, готових працювати в таких реаліях.
Кумедний ґудзик• сегодня в 10:19
Ответ дляКринжова баба
многие подростки не прочь подзаработать
почему нет?
Только экономику этим не поднять
Подзаработать -хотят, а вджобывать в ночную на заводе не хотят.
Чаклунка-ведунка• сегодня в 10:19
Про катастрофу украинской экономики я слушаю всю жизнь с 90х
Кринжова баба• сегодня в 10:19
Ответ дляКумедний ґудзик
Только экономику этим не поднять
логично
Ото буде веселуха• сегодня в 10:21
Можна конкретику? Хто планує, як, посилання на законопроект
Тану на сонці• сегодня в 10:21
Це ж не примусово. Багато дітей хочуть підзаробляти з такого віку, багато пенсіонерів працює, що не так?
А Я Самая Самая• сегодня в 10:21
Ответ дляОто буде веселуха
Хтось
А Я Самая Самая• сегодня в 10:22
Ответ дляТану на сонці
+100. Моя мама 11 років на пенсії працює і не хоче вдома сидіти зовсім
Тану на сонці• сегодня в 10:23
Ответ дляКумедний ґудзик
Только экономику этим не поднять
У мене є діти по 14+26 років, які підбирають товар на складі в нічну, вечірню зміну. Звісно, неофіційно. Як на мене, краще б офіційно, так хоч якось захищені
ОливьЕЖечка• сегодня в 10:23
Ответ дляА Я Самая Самая
Хтось
автор тільки дизлайки всім ставить і наводить паніку)) може то матрьоха)
Вам телефонограмма• сегодня в 10:23
Ответ дляКумедний ґудзик
Только экономику этим не поднять
Насправді, вджобувати і дорослі не дуже хочуть. Але якщо на касі в Макдональдс буде стояти підліток, то дорослому дядькові доведеться шукати щось інше, аби кошти приносити. Конкуренція.
А Я Самая Самая• сегодня в 10:23
Ответ дляОливьЕЖечка
Очевидно
Точная копия плова
• сегодня в 10:23
Кляті боти у коментах. Вже відробляють завдання зеленої влади...
А Я Самая Самая• сегодня в 10:23
Ответ дляТочная копия плова
Посилання буде?
ОливьЕЖечка• сегодня в 10:23
Ответ дляТочная копия плова
а ви вже свої рублі відробили?
А Я Самая Самая• сегодня в 10:24
Ответ дляОливьЕЖечка
а ви вже свої рублі відробили?
Мабуть ні, бо навіть клоуна не купила тільки безкоштовні смайли))
Ото буде веселуха• сегодня в 10:25
Ответ дляТочная копия плова
Так посилання на законопроект буде чи ні?
Нафаня Маня• сегодня в 10:25
Ну правильно, вместо того, чтоб не красть деньги и не создавать монополии, убивая мелкий и средний бизнес, просто готовить народ к ухудшению жизни и подкидывая идеи и законы как их детейи стариков еще обобрать, хорошее государство
Ку ка ку ка ку• сегодня в 10:26
А реформа образования вам ни на что не намекает? Дети не смогут поступать в старшую школу за просто так. Только на конкурсной основе ДПА. И само собой это будут далеко не все. А в универы и подавно. Бюджетные места срезали уже на сегодня до смешного. Поступить еще пока что могут квотники и крошечный процент одаренных, а остальным контракт. Цены конские уже сейчас, а дальше образование будет просто не доступным будь ты хоть семь пядей во лбу. И таки да, куда пойдут эти детишки после 9 классов? Мозги не нужны нашей стране, а только мясной ресурс.
Пушкининиана• сегодня в 10:27
Та закрийте вже хто двері в палату і відберіть телефон у пацієнта. Строчить і строчить
Козачка• сегодня в 10:27
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Тільки те саме хотіла написати, з дитинства - економіці капець, все пропало, тільки як жили люди, так і живуть - нові автівки, в новобудові квартир в наявності немає до 2029, все розкуплено, відпочинок за кордоном.., краху економіки не бачу, і слава богу
Може ще третю?• сегодня в 10:27
Ви думаєте, що діти, які вчились би, бавились, вдягали чисті мешти до школи, вони через якийсь закон не будуть цього робити, а підуть працювати?
Працюють з 14 років діти, які не мають можливості вчитися і бавитися. Бо батьки їх не запезпечують.
Ото буде веселуха• сегодня в 10:27
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я 1976 року і в старшу школу я переходила через складання іспитів. Нащо двіхчникам 10-11 класи, якщо вища освіта їм все одно не світить
Дама_с_коготками• сегодня в 10:28
Це про дозвіл офіційного найму. Ну не в цехи ж тих дітей брати будуть. Підлітки не проти заробити на канікулах якісь гроші, але зараз не мають можливості. Кому не треба - не піде. А так то абсолютна більшість дітей такого віку вже не мусять, а хочуть десь підробити.
Точная копия плова
• сегодня в 10:28
Ответ дляНафаня Маня
Концтабір...
Ото буде веселуха• сегодня в 10:28
Ответ дляМоже ще третю?
Не тільки, є діти які хочуть працювати і отримувати власні кошти